/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Targi Dremasilesia 2014 zapraszają: 25-27. kwienia

MTP

Autor: oprac. pks
Źródło: MTP
Data: 2014-03-21


Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego. W tym roku targi odbędą się w kwietniu, a oferta produktowa poszerzona zostanie o wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna.

Po raz pierwszy w nowym, wiosennym terminie

Międzynarodowe Targi Poznańskie zdecydowały się na przeniesienie terminu Międzynarodowych Targów Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA oraz Międzynarodowych Targów Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA na jesień. W tym samym czasie w Poznaniu będą odbywać się również Międzynarodowe Targi Tkanin Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB. Ze względu na przesunięcie tych największej w kraju imprezy wystawienniczej branży drzewnej zmieniona została również data regionalnych Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA. W tym roku MTP zapraszają na targi DREMASILESIA do Chorzowa w dniach 25-27 kwietnia

Szerszy zakres tematyczny

Nowy termin to nie jedyna zmiana dotycząca targów DREMASILESIA. Organizatorzy rozszerzyli zakres tematyczny. Wśród wystawców, oprócz producentów maszyn i urządzeń do obróbki drewna znajdą się wytwórcy i dystrybutorzy wyrobów z drewna takich jak. np/ drzwi, okien, tarasów i podłóg. Nowej formule targów, która pokazać ma, że drewno to nowoczesny surowiec dla najwyższej jakości produktów, towarzyszyć będzie intensywna kampania promocyjna skierowana nie tylko do fachowców z branży.

Tak więc, obok prezentowanych modeli okleiniarek, obrabiarek, pilarek, formatyzerek, frezarek CNC czy elektronarzędzi będzie można także zobaczyć szeroki wybór elementów mebli, oklein i foli, materiałów tapicerskich, płyt meblowych, desek tarasowych czy też urządzeń do produkcji pelletów i brykietów. Wśród prezentowanych produktów znajdzie się wiele inspiracji i innowacji, a towarzyszące targom wydarzenia to dobra okazja, by dowiedzieć się wszystkiego o drewnie, jego obróbce oraz zadać pytania ekspertom. 

Taki regionalny weekend pod znakiem drewna to świetna okazja do rozmów pomiędzy uczestnikami rynku dostawców techniki, technologii obróbki drewna i ich odbiorcami: przedstawicielami firm stolarskich różnej wielkości. Według organizatorów z uczestnictwa w targach najbardziej skorzystać mogą właściciele małych oraz średnich zakładów meblarskich i stolarskich, samodzielni rzemieślnicy, stolarze, monterzy elementów wyposażenia wnętrz, producenci stolarki budowlanej i otworowej, podłóg i schodów, domów drewnianych czy wyposażenia wnętrz, a także właściciele tartaków.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz