/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Trwa konkurs: Myśl i buduj z Warsaw Build

Autor:
Źródło: Lentewenc
Data: 2014-03-21


Pod hasłem „Myśl i buduj z Warsaw Build” trwa na Facebooku konkurs organizowany przez firmę Lentewenc. Zwycięzca otrzyma możliwość bezpłatnej prezentacji na wrześniowych targach Warsaw Build 2014.

Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej firmy na wrześniowych targach Warsaw Build 2014.Zwycięzca konkursu otrzyma możliwość bezpłatnej prezentacji swojej firmy na wrześniowych targach Warsaw Build 2014.

Konkurs jest powiązany z targami Warsaw Build 2014, które odbędą się w warszawskiej Hali EXPO XXI w dniach 18 – 20 września. Tegoroczna edycja targów będzie skoncentrowana na tematyce designu, ale nie oznacza to sprowadzenia imprezy jedynie do elementów wyposażenia i wystroju wnętrz. Wykłady i konferencje poruszać będą wzornicze aspekty stolarki budowlanej, a nawet ciężkich materiałów budowlanych, takich jak beton czy cegła.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na dwa proste pytania dotyczące Warsaw Build 2014 oraz zaproponować hasło reklamowe targów. Spośród osób, które spełnią te warunki, jury wskaże 10 finalistów, którzy powalczą o nagrodę główną w postaci możliwości bezpłatnego zaprezentowania swojej firmy na targach Warsaw Build 2014. Finałowe hasła zostaną zaprezentowane na fanpage’u Warsaw Build i poddane pod głosowanie fanów. Osoba, której hasło zbierze najwięcej głosów, zostanie zdobywcą nagrody głównej, a dwie kolejne osoby –  książek o budownictwie i architekturze. Każdy z 10 finalistów otrzyma również zestaw gadżetów od firmy Lentewenc.

Konkurs skierowany jest do wykonawców, architektów, projektantów, konstruktorów, właścicieli firm budowlanych oraz osób zawodowo związanych z branżą budownictwa i architektury. Zwycięzca zostanie ogłoszony 9 kwietnia.

 

Harmonogram konkursu:

25.02.2014 r. – start konkursu

19.03.2014 r. – ostatni dzień zgłaszania prac konkursowych

24.03.2014 r. – ogłoszenie listy finalistów, rozpoczęcie głosowania na najlepsze hasło reklamowe

06.04.2014 r. – ostatni dzień głosowania na najlepsze hasło reklamowe

09.04.2014 r. – ogłoszenie zwycięzcy nagrody głównej

 

Więcej informacji o konkursie oraz targach Warsaw Build 2014 można znaleźć na stronach:

https://pl-pl.facebook.com/pages/Warsaw-Build/462215617173393

www.warsawbuild.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz