/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kolejne dotacje na promocję okien i drzwi zatwierdzone

Ministerstwo Gospodarki

Autor: oprac. dja
Źródło: Ministerstwo Gospodarki
Data: 2014-03-06


Wsparcie udziału przedsiębiorców w programach promocji w ramach w ramach poddziałania 6.5.2 PO IG programu promocji branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Kolejne dotacje na promocję okien i drzwi zatwierdzoneKolejne dotacje na promocję okien i drzwi zatwierdzoneFot. Drewno.pl

Nabór projektów prowadzony był w lipcu ubiegłego roku. Dofinansowaniem objęto 10 projektów o łącznej kwocie dofinansowania blisko 2,8 mln zł. Wartość dofinansowania dla pojedynczych wyniosła od 157 do 480 tys. zł.

W ramach Branżowego Programu Promocji „POLSKIE OKNA I DRZWI”, przedsiębiorcy z sektora stolarki budowlanej otrzymują dofinansowanie działań promocyjnych prowadzonych w Polsce i za granicą. Działania te obejmują dwa komponenty – w przypadku komponentu A, w skład którego wchodzą m.in. targi zagraniczne i krajowe, misje gospodarcze oraz szkolenia – przedsiębiorcy otrzymują 75% zwrotu wszystkich kosztów kwalifikowanych. Udział w działaniach komponentu B - obejmującego m.in. wizyty studyjne dziennikarzy, branżowe seminaria na rynkach zagranicznych czy też kampanie reklamowe w prasie i internecie, jest dla uczestników programu bezpłatny.

Rządowe wsparcie dla branży stolarki budowlanej budzi protesty zagranicznej konkurencji. W tej sprawie wypowiadały się już organizacje zrzeszających producentów okien i drzwi z Niemiec, Czech, Francji i Włoch.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz