DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Robot sam sprzątnie w domu

Autor:
Źródło:
Data: 2005-04-19


- innowacyjny odkurzacz Siemens sensor cruiser.
Siemens od lat wprowadza na rynek produkty zaskakujące innowacyjnością i pomysłowością. Stale szuka nowych rozwiązań, aby ułatwić codzienne obowiązki i zaoszczędzić cenny czas. Nowy odkurzacz Siemens sensor cruiser to w pełni automatyczny robot czyszczący nowej generacji, dzięki któremu odkurzanie stanie się prawdziwą przyjemnością.<


Sensor cruiser to unikalne urządzenie wyposażone w system inteligentnych sensorów optycznych, dotykowych i ruchowych. Nie wymaga nadzoru użytkownika - pracuje całkowicie samodzielnie, dbając o opróżnianie pojemnika na kurz oraz doładowanie akumulatorów. W razie potrzeby odkurzacz wraca do bazy, gdzie pozbywa się kurzu i uzupełnia zapas energii. Dzięki temu może pracować non-stop.

Najnowocześniejszy system inteligentnej nawigacji, wykorzystujący czułe sensory dotykowe "soft touch" sprawia, że sensor cruiser jest w stanie ominąć każdą przeszkodę napotkaną na swojej drodze, chroniąc przy tym meble przed uszkodzeniami. Dzięki specjalnym sensorom optycznym nigdy nie spadnie ze schodów, a sprężynowe zawieszenie kół pozwala na swobodne przejeżdżanie przez leżące na podłodze przewody.
Odkurzacz o futurystycznym designie jest niewielki i nie zajmuje dużo miejsca. Płaski kształt (wysokość 12 cm) sprawia, że z łatwością dotrze wszędzie tam, gdzie zwykły odkurzacz nie ma dostępu, np. wjedzie pod meble.
Urządzenie doskonale radzi sobie z różnymi typami podłóg - równie skutecznie i dokładnie czyści kamienne posadzki, jak i dywany. Poprzez wbudowane w szczotkę sensory samodzielnie określa stopień zabrudzenia powierzchni i dobiera najlepszy z czterech programów intensywnych. Przejedzie tyle razy przez zabrudzone miejsce, aż zostanie ono dokładnie wyczyszczone.
Sensor cruiser jest też niezwykle cichy i oszczędny. Poziom hałasu sensor cruisera wynosi tylko 54 dB(A). Oszczędność energii zachwyci nawet najbardziej wymagających: przez 24 godziny pracy zużywa tyle energii, co typowy odkurzacz w 30 minut.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz