/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

20 lat ciągłego rozwoju - jubileusz firmy Drzwi i podłogi Vox

Drzwi i podłogi Vox

Autor:
Źródło: Drzwi i podłogi Vox
Data: 2014-02-13


60 oddziałów w całej Polsce. Rozbudowana sieć salonów firmowych z powierzchnią sprzedażową dobiegającą 1000 m². Współpraca z producentami oferującymi najwyższej jakości materiały wykończeniowe. Własna propozycja produktowa obejmująca innowacyjne rozwiązania oraz stylistyka i ergonomia sygnowana Desing Vox. Idea by Human Touch i wreszcie sieć franczyzowa firmy. Niełatwo wymienić wszystkie te osiągnięcia jednym tchem. Właśnie mija 20 lat, podczas których niewielkie składy drzewne sprzedające tarcicę i płyty drewnopochodne, przeobraziły się w lidera branży wykończeniowej.

Spółka Wielkopolskich Tartaków Witar i Vox Industrie dała początek ogólnopolskiej sieciSpółka Wielkopolskich Tartaków Witar i Vox Industrie dała początek ogólnopolskiej sieciFot. VOX

14 lutego firma Drzwi i podłogi Vox obchodzi 20 - lecie działalności. Z tej okazji w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych w Poznaniu odbędzie się uroczysta gala, podczas której nie zabraknie wspomnień o minionych dwóch dekadach oraz określenia planów na przyszłość. Po części oficjalnej zaproszeni goście będą mieli okazję obejrzeć i posłuchać recitalu Krystyny Jandy pt. Piosenki z teatru. Artystka zaprezentuje utwory z trzech przedstawień teatralnych: "Białej Bluzki" Agnieszki Osieckiej, "Kobiety zawiedzionej" Simone de Beauvoir i "Marleny" Pam Gems. Oprócz tego pojawią się również wspomnienia z życia prywatnego oraz zawodowego aktorki. 

Wielkopolskie Składy Drzewne Vox-Witar były jedną z pierwszych w kraju sieci zajmujących się sprzedażą materiałów drzewnychWielkopolskie Składy Drzewne Vox-Witar były jedną z pierwszych w kraju sieci zajmujących się sprzedażą materiałów drzewnychFot. VOX

A tak to się wszystko zaczęło… 

Ulica Głogowska w Poznaniu. Na terenie wydzierżawionego od Wielkopolskiego Przedsiębiorstwa Przemysłu Drzewnego obiektu zostaje zawiązana spółka Wielkopolskie Składy Drzewne Vox - Witar. Szybko rosnąca sprzedaż i rozbudowa do 8 składów spowodowała przekształcenie spółki w Składy Budowlane Vox z siedzibą w podpoznańskim Janikowie.

Wnętrza składów handlowych dawniej...Wnętrza składów handlowych dawniej...Fot. VOX

Dziś 60 oddziałów firmy proponuje swoim klientom ponad 200 modeli drzwi, 80 rodzajów podłóg i kilkadziesiąt dekorów paneli podłogowych. Nowoczesny salon sprzedaży to nie tylko sklep. To miejsce spotkań z klientem, podczas których, oprócz doradztwa, można skorzystać z wielu usług wspierających sprzedaż. Współpraca z certyfikowanymi firmami wykonawczymi zapewnia profesjonalny montaż i obsługę serwisową. Drzwi i podłogi Vox to również pierwszy w Polsce sklep internetowy z materiałami wykończeniowymi. Serwis umożliwia zapoznanie się z ofertą, porównanie produktów oraz zakup z dostawą do domu. 

... i dziś... i dziśFot. VOX

Idea by Human Touch kluczem do sukcesu 

Poznawanie, zrozumienie, zmiana i współtworzenie to główne założenia wokół których Piotr Voelkel - założyciel Grupy Kapitałowej Vox - zbudował ideę Drzwi i podłogi Vox by Human Touch. Inspiracją tego pomysłu jest Człowiek, którego naturą jest nieustanny rozwój i dążenie do odkrywania „nowego”..

Nowoczesna aranżacja współczesnych punktów sprzedaży sieci Drzwi i podłogi VoxNowoczesna aranżacja współczesnych punktów sprzedaży sieci Drzwi i podłogi VoxFot. VOX

We współpracy z uczelniami wyższymi, projektantami i specjalistami firmy powstają produkty, wychodzące naprzeciw zmieniającym się potrzebom konsumentów. Poznanie ich, zrozumienie oraz współtworzenie indywidualnych projektów pomaga dać klientowi to, czego potrzebują - praktycznych rozwiązań zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Świetnym przykładem realizacji założeń idei by Human Touch są kolekcje mebli Young Users by Vox, Smart by Vox czy innowacyjne Drzwi VOX. 

Nowoczesna aranżacja współczesnych punktów sprzedaży sieci Drzwi i podłogi VoxNowoczesna aranżacja współczesnych punktów sprzedaży sieci Drzwi i podłogi VoxFot. VOX

Rozwój przede wszystkim 

-Dynamicznie rozwijająca się firma to nie tylko kolejne salony sprzedaży, ale przede wszystkim inwestycja w działania, które wspierają filozofię firmy. Powstanie Fundacji Sztuki Współczesnej Vox - Artis oraz Funduszu Stypendialnego Talenty dowodzi, iż jesteśmy w stanie wciąż iść do przodu dzięki ogromnej energii i zapałowi, których źródłem wciąż są dla nas Pracownicy i Klienci - ludzie, dzięki którym i dla których wzbogacamy naszą ofertę. Za to bardzo serdecznie im dziękujemy! - zdradza Piotr Voelkel.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz