/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Już w marcu targi HOLZ-HANDWERK 2014

Autor: oprac. kj
Źródło: HOLZ-HANDWERK
Data: 2014-01-31


W dniach 26-29 marca 2014 r. zapraszamy do odwiedzenia Norymbergii. Odbędą się tam targi HOLZ-HANDWERK miejsce spotkań dla branży obróbki drewna.

Europejskie Targi Technologii Maszyn, Sprzętu i Materiałów dla Rzemiosła DrzewnegoEuropejskie Targi Technologii Maszyn, Sprzętu i Materiałów dla Rzemiosła DrzewnegoFot. HOLZ-HANDWERK

Jak co dwa lata, HOLZ-HANDWERK, European Trade Fair for Machine Technology, Equipment and Supplies for the Wood Crafts (Europejskie Targi Technologii Maszyn, Sprzętu i Materiałów dla Rzemiosła Drzewnego), odbywać się będą razem z targami fensterbau / frontale, International Trade Fair Window, Door and Facade (Międzynarodowymi Targami Okien, Drzwi i Fasady). Organizatorzy spodziewają się, że targi przyciągną około 100.000 odwiedzających.

Szerokie spektrum produktów, pokazuje najnowsze trendy i innowacje w sektorze obróbki drewna - od pił i szlifierek do obróbki drewna i systemów odciągowych sprawia, że HOLZ-HANDWERK jest jednym z najważniejszych wydarzeń dla stolarzy, fachowców obrobki drewna i pasjonatów z Europy.

HOLZ-HANDWERK jest organizowany przez stowarzyszenie VDMA Holzbearbeitungsmaschinen i NürnbergMesse GmbH. Sponsorami HOLZ-HANDWERK są dwa niemieckie stowarzyszenia, Fachverband Schreinerhandwerk Bayern (FSH Bayern) i Fachverband des Maschinen-und Werkzeug-Großhandels eV (FDM).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz