/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Classen podsumowuje 2013r.

Classen

Autor:
Źródło: Classen
Data: 2014-01-28


420 tys. sztuk skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i ponad 60 mln m2 paneli podłogowych wyprodukował w 2013r. Classen. Liczba wyprodukowanych desek pozwoliłaby na pokrycie powierzchni Zielonej Góry, a skrzydeł drzwiowych na siedmiokrotne wypełnienie Stadionu Narodowego w Warszawie. Miniony rok upłynął w Polsce pod znakiem remontów podsumowuje Classen.

Classen podsumowuje 2013r.Classen podsumowuje 2013r.Fot. Classen

W minionym roku najczęściej wybieraliśmy skrzydła drzwiowe pełne, bez przeszkleń, w klasycznych odcieniach orzecha i buku. W ciągu 12 miesięcy Classen wyprodukował ponad 420 tysięcy sztuk wewnętrznych skrzydeł drzwiowych. Dane producenta wskazują więc na fakt, iż moda na remont trwa.

Classen podsumowuje 2013r.Classen podsumowuje 2013r.Fot. Classen


-Gdyby w miejsca kibiców na Stadionie Narodowym wstawić… drzwi Classen, które były obecne na rynku w 2013 roku, wypełniłyby go one aż siedmiokrotnie. Wynika z tego, że dziś chętnie remontujemy, eksperymentujemy z designem, częściej zmieniamy wystroje naszych wnętrz. - mówi Anna Lipus, Kierownik Marketingu i Reklamy w firmie Classen -Wiąże się to również z tym, że dziś wymiana drzwi nie kojarzy się już ze wszechobecnym kurzem. Montaż drzwi wewnętrznych sprowadza się bowiem głównie do poprawnego osadzenia ościeżnicy w otworze w ścianie, montażu listew maskujących i zawieszenia skrzydła.

W 2013 roku Polacy zamontowali panele podłogowe marki Classen na ponad 60 milionach metrów kwadratowych. Ilość ta pozwoliłaby ułożyć podłogę w niemal całej Zielonej Górze. Z danych producenta wynika, że w naszych domach i mieszkaniach dominują dziś wzory dębowe.

-Przewidujemy, że moda na remonty będzie trwała i w 2014 roku. Dlatego z przyjemnością poszerzymy naszą dotychczasową ofertę o kolejne nowości. Planujemy wprowadzić na rynek nowe kolekcje paneli podłogowych i wewnętrznych skrzydeł drzwiowych. Część z nich zaprezentujemy już podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2014, które odbędą się między 11 a 14 marca br. w Poznaniu. - dodaje Anna Lipus.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz