/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Kwietniowe spotkanie branży w Ostródzie

Autor: Przemysław Korzeniowski
Źródło: Demuth Expo
Data: 2014-01-27


Kwiecień 2014 r. będzie ważnym miesiącem dla branży producentów mebli i obróbki drewna. W dniach 8 - 10.04.2014 r. w Arenie Ostróda odbędzie się kolejna odsłona Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA skierowanych bezpośrednio do przedstawicieli branży.

Wiosenna edycja targów AMIA będzie doskonałą okazją do zaprezentowania nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do produkcji mebli oraz do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Na targach swoją obecność potwierdziły znaczące firmy w branży tj.: Blum, TECH-FA , Penny Gondek, Schelling, Nestro, Schuko, Logosol, Jowat, Nawara Serwis, Wirex, Cehpol i Linde. Inicjatywa stworzenia targów skierowanych do producentów mebli ma istotne poparcie wśród przedstawicieli tej gałęzi przemysłu.

Kwietniowe targi AMIA będą doskonałą okazją do zaprezentowania oferty produkowanych przez TECH-FA A. ŁODYGA pras pneumatycznych do klejenia drewna w szczególności przedsiębiorcom z północno-wschodniej Polski. Lokalizacja tej ważnej dla branży imprezy w Ostródzie wpisuje się w nasze oczekiwania.

-Właściciele zakładów stolarskich z Warmii i Mazur, Pomorza i Podlasia wykazują coraz większe zainteresowanie naszymi prasami, a jak dotąd nie mieliśmy możliwości zaprezentowania naszej oferty w formie imprezy targowej tak blisko siedzib ich firm. Teraz nadarza się taka okazja i pragniemy ją wykorzystać - mówi Arkadiusz Łodyga, właściciel firmy TECH-FA A.ŁODYGA

Wybór terminu nie był przypadkowy. Organizatorzy przygotowując się do wpisania  AMIA na mapę imprez targowych w 2014 roku uważnie wysłuchali sugestii branży.

-Uważam, że termin targów bardzo dobrze wpasował się w branżowe pierwsze półrocze. Nie koliduje z innymi imprezami targowymi, które chcielibyśmy odwiedzić. 3 dni, to także wystarczający czas na prezentacje i spotkania z dotychczasowymi Użytkownikami naszych towarów, jak i obsługę nowych Klientów. - powiedział Jan Gondek, Prezes firmy Penny Gondek.

Atutem przemawiającym na korzyść targów AMIA jest ich lokalizacja w samym sercu Mazur Zachodnich. Centrum Targowo - Konferencyjne Arena Ostróda położone jest w północno - wschodniej Polsce. Jest największym obiektem targowym w regionie i posiada ponad 28 tys. m kw. powierzchni użytkowej na trzech kondygnacjach. Wartym wspomnienia jest fakt doskonałej komunikacji. Arena Ostróda znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dróg krajowych S7, DK nr 15 i DK nr 16.  Bliskość Obwodu Kaliningradzkiego i swobodny ruch przygraniczny gwarantuje obecność na targach gości za wschodniej granicy zainteresowanych nawiązaniem współpracy z polskimi producentami i dostawcami.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.amiaostroda.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

ciekawe

Dobrze wiedzieć, lubię być na bierząco z nowinkami, ostatnio bylam na targach u feldera i sporo sie dowiedziałam, choć Mazury to niekoniecznie dobra lokalizacja dla mnie, trochę daleko, ale jeszcze zobaczymy:)

Zaciekawiona [8]Odpowiedz na ten komentarz2014-02-10 19:40:53

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz