/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

AMIA - odpowiedź na potrzeby branży

Autor: Przemysław Korzeniowski
Źródło: Demuth Expo
Data: 2014-01-13


Nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do realizacji nawet najbardziej ambitnych kolekcji meblarskich – wszystko to będzie można zobaczyć podczas drugiej edycji Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2014 r. w Arenie Ostróda.

Fot. Demuth Expo

Na wydarzenie zjadą profesjonaliści z branży meblarskiej, którzy reprezentować będą małe, średnie
i duże firmy, poszukujące dróg rozwoju swojego biznesu. Dzięki naszemu wieloletniemu  doświadczenu w kontaktach z czołowymi uczestnikami rynku meblarskiego targi AMIA stworzą szansę na wyjątkowe spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie.

-Zdecydowaliśmy się na organizację targów AMIA w terminie wiosennym w odpowiedzi na potrzeby branży, która po przeniesieniu Dremy i Furnici potrzebuje spotkania w tym właśnie czasie. Z racji ponad 20-letniej tradycji w organizacji targów mamy doskonały kontakt z osobami decyzyjnymi
z branży: prezesami, właścicielami, kierownikami produkcji, którzy byli naszymi wystawcami, i których zamierzamy zapraszać na nasze targi. Mamy zapewnienie, że firmy z regionu północnowschodniej Polski, które nie odwiedzają innych targów w Polsce, przyjadą do Ostródy – deklaruje Robert Mieldziuk, Manager Projektu. -Arena Ostróda to idealne miejsce do prezentacji oferty z branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Liczymy na dużą frekwencję wśród odwiedzających i wystawców, wśród których znalazły się już takie firmy jak: Blum, Techfa, Penny Gondek, Schelling, Nestro, Schuko, Logosol i Linde.

Odwiedzający targi AMIA będą mieli  możliwość zapoznania się z szeroką ofertą nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do realizacji nawet najbardziej ambitnych kolekcji meblarskich. Ponadto będą mogli przyjrzeć się z bliska technologii produkcji w ramach przestrzeni specjalnej pod nazwą INNOWACYJNA FABRYKA MEBLI, zorganizowanej wspólnie z naszymi partnerami.

-Przy organizacji wydarzenia bardzo ważna jest dla nas jego promocją, i tutaj należy podkreślić, że ogromne wsparcie promocyjne zapewniają pisma branżowe oraz Związek Rzemiosła Polskiego i Izba Przemysłu Drzewnego - dodaje Robert Mieldziuk.

Szczegółowe informacje na www.amiaostroda.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA