/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

AMIA - odpowiedź na potrzeby branży

Autor: Przemysław Korzeniowski
Źródło: Demuth Expo
Data: 2014-01-13


Nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do realizacji nawet najbardziej ambitnych kolekcji meblarskich – wszystko to będzie można zobaczyć podczas drugiej edycji Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA, które odbędą się w dniach 8-10 kwietnia 2014 r. w Arenie Ostróda.

Fot. Demuth Expo

Na wydarzenie zjadą profesjonaliści z branży meblarskiej, którzy reprezentować będą małe, średnie
i duże firmy, poszukujące dróg rozwoju swojego biznesu. Dzięki naszemu wieloletniemu  doświadczenu w kontaktach z czołowymi uczestnikami rynku meblarskiego targi AMIA stworzą szansę na wyjątkowe spotkanie biznesowe na najwyższym poziomie.

-Zdecydowaliśmy się na organizację targów AMIA w terminie wiosennym w odpowiedzi na potrzeby branży, która po przeniesieniu Dremy i Furnici potrzebuje spotkania w tym właśnie czasie. Z racji ponad 20-letniej tradycji w organizacji targów mamy doskonały kontakt z osobami decyzyjnymi
z branży: prezesami, właścicielami, kierownikami produkcji, którzy byli naszymi wystawcami, i których zamierzamy zapraszać na nasze targi. Mamy zapewnienie, że firmy z regionu północnowschodniej Polski, które nie odwiedzają innych targów w Polsce, przyjadą do Ostródy – deklaruje Robert Mieldziuk, Manager Projektu. -Arena Ostróda to idealne miejsce do prezentacji oferty z branży technologii obróbki drewna i produkcji mebli. Liczymy na dużą frekwencję wśród odwiedzających i wystawców, wśród których znalazły się już takie firmy jak: Blum, Techfa, Penny Gondek, Schelling, Nestro, Schuko, Logosol i Linde.

Odwiedzający targi AMIA będą mieli  możliwość zapoznania się z szeroką ofertą nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do realizacji nawet najbardziej ambitnych kolekcji meblarskich. Ponadto będą mogli przyjrzeć się z bliska technologii produkcji w ramach przestrzeni specjalnej pod nazwą INNOWACYJNA FABRYKA MEBLI, zorganizowanej wspólnie z naszymi partnerami.

-Przy organizacji wydarzenia bardzo ważna jest dla nas jego promocją, i tutaj należy podkreślić, że ogromne wsparcie promocyjne zapewniają pisma branżowe oraz Związek Rzemiosła Polskiego i Izba Przemysłu Drzewnego - dodaje Robert Mieldziuk.

Szczegółowe informacje na www.amiaostroda.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz