/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DOMOTEX 2014 z udziałem podłóg Chapel Parket

Autor: A.Koza
Źródło: Chapel Parket Polska
Data: 2013-12-31


Już po raz dziesiąty dębowe podłogi Chapel Parket zostaną zaprezentowane na targach DOMOTEX. Kolejna odsłona jednego z najważniejszych wydarzeń branżowych będzie miała miejsce między 11 a 14 stycznia 2014 roku. Wg szacunków organizatorów, do Hanoweru przyjadą wówczas wystawcy z 60 krajów.

Stoisko prezentujące podłogi Chapel Parket, targi DOMOTEX 2013Stoisko prezentujące podłogi Chapel Parket, targi DOMOTEX 2013Fot. Chapel Parket Polska

Targi DOMOTEX to najważniejsza europejska impreza wystawiennicza branży podłogowej. Co roku w stolicy Dolnej Saksonii prezentowane są wszelkiego rodzaju pokrycia – na dywanach
i wykładzinach począwszy, poprzez kamień i drewno, na posadzkach dedykowanych tarasom
i balkonom kończąc. W wydarzeniu biorą udział także wytwórcy specjalistycznego sprzętu, oferujący rozwiązania związane z montażem i pielęgnacją podłóg.

Siłą targów jest nie tylko duża różnorodność produktów, lecz także sami wystawcy.
- Do Hanoweru przyjeżdżają zawsze najbardziej liczący się producenci. Wielu z nich właśnie na DOMOTEKSIE pokazuje nowości. To dla nas najważniejsze targi, jesteśmy na nich obecni od lat i zawsze staramy pozytywnie zaskoczyć odwiedzających – mówi Paweł Bekas z firmy Chapel Parket Polska oferującej dębowe podłogi Chapel Parket.
- Na najbliższym DOMOTEKSIE premierę będą miały nowe kolory z kolekcji Chapel Parket oraz Middle Age Floors, zaprezentujemy także nowe sposoby wykończenia podłóg – zdradza P. Bekas.

Posobnie jak podczas tegorocznych targów, podłogi Chapel Parket wystawiane będą
w imponującym pawilonie o powierzchni niespełna 150 m kw. - Stoisko będzie w całości wykonane z drewna, co nie jest regułą, nawet dla producentów drewnianych podłóg. Obok niego, podobnie jak obok samych podłóg Chapel Parket, nie da się przejść obojętnie - przekonuje przedstawiciel firmy Chapel Parket Polska.
 
DOMOTEX  traktowany jest jako wyznacznik trendów i swoisty papierek lakmusowy rynku.  Wymianie doświadczeń i opinii sprzyjają także towarzyszące targom spotkania i konferencje. Nowe znajomości procentują - targi odwiedzają w głównie profesjonaliści, przede wszystkim osoby spoza Niemiec. Z danych organizatorów wynika, że 93 procent uczestników DOMOTEKSU dostrzega realne korzyści z udziału w targach.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz