/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Arctic Paper: Wolfgang Lübbert powołany na stanowisko prezesa

Arctic Paper

Autor: oprac. pks
Źródło: Arctic Paper
Data: 2013-12-01


27. listopada br. rada nadzorcza Arctic Paper S.A. powołała Wolfganga Lübberta na stanowisko Prezesa Zarządu spółki.

Wolfgang Lübbert, nowy Prezes Zarządu Arctic PaperWolfgang Lübbert, nowy Prezes Zarządu Arctic PaperFot. Arctic Paper

Wolfgang Lubbert urodził się w 1963r. W 1989 ukończył studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Hamburgu. Od początku swojej kariery związany jest z grupą Arctic Paper, przez wiele lat pracował jako Dyrektor Zarządzający Arctic Paper Deutchland GmbH. Od kwietnia 2012 r. sprawował funkcję członka zarządu oraz dyrektora sprzedaży i marketingu Grupy Arctic Paper. Od kwietnia 2012r. sprawował funkcję członka zarządu oraz dyrektora sprzedaży i marketingu Grupy Arctic Paper. W czerwcu tego roku, po rezygnacji Michała Jarczyńskiego, został powołany na stanowisko p.o. prezesa Arctic Paper. 

Na tym samym posiedzeniu rady nadzorczej na stanowisko Członka Zarządu Arctic Paper SA powołana została Małgorzata Majewska-Śliwa, która będzie odpowiedzialna za finanse. 

Małgorzata Majewska-Śliwa ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu finansami w spółkach. W swojej karierze zawodowej była związana z takimi firmami jak: Coca Cola West Poland sp. z o.o., na stanowisku Kierownika Administracyjnego i Kontrolingu i Herlitz sp. z o.o. jako Kierownik ds. Finansów oraz Kontrolingu. W latach 1996-1999 była zatrudniona w spółce Arctic Paper Kostrzyn, gdzie od 1997r. sprawowała funkcję Dyrektora Finansowego oraz Członka Zarządu spółki. Od 1999 do 2006 roku pracowała w spółce EXIDE Technologies S.A., w której od 2001 roku sprawowała funkcję Dyrektora Generalnego i Finansowego i Prezesa Zarządu. W 2007r. została Partnerem w Centrum Finansowo-Księgowym Progressio. 

Małgorzata Majewska-Śliwa zastąpiła Michała Bartkowiaka, który jak napisano w komunikacie spółki z dniem 30 listopada odchodzi by podjąć inne wyzwania zawodowe.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz