/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
SUKCES TARGÓW W NORYMBERDZE

Holz-Handwerk 2014: Targi rzemiosła drzewnego

Autor: oprac. dja
Źródło: NürnbergMesse
Data: 2013-11-29


W dniach od 26 do 29 marca 2014r. w Messezentrum Nürnberg - Centrum Targów w Norymberdze po raz 17. odbędą się Europejskie Specjalistyczne Targi Technologii Maszynowej i Materiałów dla Rzemiosła Drzewnego Holz-Handwerk.

Holz-Handwerk 2014: Targi rzemiosła drzewnegoHolz-Handwerk 2014: Targi rzemiosła drzewnego

Targi Holz-Handwerk odbywają się w cyklu dwuletnim, tradycyjnie wraz z Międzynarodowymi Specjalistycznymi Targami Okien, Drzwi i Fasad Fensterbau/Frontale. W 2012r. ten duet targowy zgromadził blisko 99.000 gości i ponad 1.200 wystawców. 

Holz-Handwerk pokazuje osiągnięcia i trendy rzemiosła drzewnego. O sukcesie targów świadczy fakt, ze całość powierzchni wystawowej, pomimo jej zwiększenia jest już zarezerwowana. Wszytko wskazuje, ze przyszłoroczna impreza będzie wyjątkowa -Targi Holz-Handwerk są i pozostaną najważniejszym forum targowym w Niemczech i krajach ościennych. Hale targów, które mamy do dyspozycji zarezerwowane są już do ostatniego metra kwadratowego mimo, że po raz pierwszy zajmujemy nawet część hali 8. Zwiedzający targi fachowcy już teraz mogą cieszyć się ze stwarzającej niemałe wrażenie oferty obejmującej wszystkie segmenty branży. - mówi Stefan Dittrich, Dyrektor Wystawy.

Odkryć. Poznać. Zrobić.

Targi Holz-Handwerk 2014 zaoferują swoim gościom i wystawcom nie tylko możliwość do nawiązywania i kontynuacji osobistych kontaktów, ale również okazję aktualizację posiadanej wiedzy.  Rozległe spektrum ofert wystawiających się przedsiębiorstw pozwoli fachowcom z branży znaleźć wiele interesujących i inspirujących rozwiązań. Np. przykłady nowych osiągnięć w zakresie wzornictwa i modelowania dla stolarzy przedstawione zostaną podczas specjalnego pokazu „Design Objekt - Objekt Design“ zorganizowanego FSH Bayern (Zrzeszenie Rzemiosła Stolarskiego w Bawarii). Podczas zorganizowanej w ramach programu towarzyszącego ekspozycji „Dreams of Wood“ (Marzenia z drewna) zaprezentowane zostaną dekoracyjne i artystycznie ukształtowane obiekty z drewna, - marzenia staną się namacalną rzeczywistością. 

Innowacja, inspiracja i kunszt, którego można dotknąć

Targi Holz-Handwerk 2014 odbędą się na ponad 30.000 m² powierzchni. W siedmiu halach targowych zaprezentowane zostaną oferty z następujących obszarów:

 • maszyny do obróbki drewna
 • narzędzia elektryczne i pneumatyczne
 • narzędzia, materiały do szlifowania i polerowania
 • technika obróbki powierzchni
 • oprogramowanie i organizacja
 • technika utylizacji odpadów
 • technika mocowań i okuć
 • elementy konstrukcyjne, półfabrykaty, elementy i systemy instalacji mebli i wykończenia wnętrz
 • drewno i materiały drewnopochodne
 • ochrona środowiska oraz bezpieczeństwo i higiena pracy
 • branżowe szkoły zawodowe, zrzeszenia, prasa branżowa

Rzetelni partnerzy gwarancją dobrej współpracy

Targi Holz-Handwerk organizowane są przez VDMA Holzbearbeitungsmaschinen (Zrzeszenie Producentów Obrabiarek do Drewna) i NürnbergMesse GmbH. Współsponsorami są Fachverband Schreinerhandwerk Bayern (FSH Bayern - Branżowe Zrzeszenie Rzemiosła Stolarskiego w Bawarii) i Fachverband des Maschinen- und Werkzeug-Großhandels e.V. (FDM – Branżowe Zrzeszenie Hurtowego Handlu Maszynami i Narzędziami). 

 

Więcej szczegółów na temat targów Holz-Handwerk znajduje się na stronie www.holz-handwerk.de.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA