/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
WYDARZENIA

Wiosenna odsłona targów AMIA

Autor: Przemysław Korzeniowski
Źródło: Demuth Expo
Data: 2013-11-27


Na początku kwietnia 2014r. w Arenie Ostróda odbędzie się kolejna edycja Targów Technologii Obróbki Drewna i Produkcji Mebli AMIA.

Wiosenna odsłona targów AMIAWiosenna odsłona targów AMIAFot. Demuth Expo

W dniach 8-10 kwietnia 2014r. do Ostródy zjadą profesjonaliści z branży meblarskiej, którzy reprezentować będą małe, średnie i duże firmy, poszukujące dróg rozwoju swojego biznesu.

Oprócz możliwości zapoznania się z szeroką ofertą nowości ze świata maszyn, narzędzi oraz komponentów do realizacji nawet najbardziej ambitnych kolekcji meblarskich, odwiedzający targi AMIA, będą mieć okazję do przyjrzenia się z bliska technologii produkcji w ramach przestrzeni specjalnej pod nazwą INNOWACYJNA FABRYKA MEBLI, zorganizowanej wspólnie z naszymi partnerami.

Organizator zaznacza, że pomysł zorganizowania targów AMIA w terminie wiosennym jest wynikiem wielu rozmów z przedstawicielami dostawców do branży meblarskiej, co w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem w kontaktach z czołowymi uczestnikami rynku meblarskiego, czyni szansę na stworzenie wyjątkowego spotkania biznesowego.

Atrakcyjne ceny najmu powierzchni wystawienniczej obowiązują do 20 grudnia. Szczegółowe informacje na www.amiaostroda.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA