/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
EDUKACJA

Ostatnie wolne miejsca na szkolenia drwali dofinansowane z Unii Europejskiej

Forest Consulting Center

Autor: Jolanta Węgiel
Źródło: Forest Consulting Center
Data: 2013-11-05


Zapraszamy na profesjonalne szkolenia drwali współfinansowane 80% z Funduszy Europejskich. Zostały jeszcze wolne miejsca na kursy w Toruniu oraz Tucholi. Program szkolenia obejmuje 32 godziny teoretyczne i 88 godzin zajęć praktycznych, realizowanych w czasie 12 dni. W sumie 120 godzinowy kurs gwarantuje przygotowanie robotnika do bezpiecznej i wydajnej pracy pilarką. Zakres tematyczny szkolenia jest zgodny z obowiązującym Zarządzeniem nr 41 Dyrektora Generalnego LP. Uprawnienia nadaje Forest Consulting Center będący Centrum Kształcenia Ustawicznego i posiadający status Niepublicznej Jednostki Oświaty.

Fot. FCC

MIEJSCE SZKOLEŃ:
Na terenie Nadleśnictwa Toruń
Na terenie Nadleśnictwa Tuchola
w terminie od 2 grudnia do 14 grudnia 2013 roku. W kursie mogą wziąć udział pojedynczy uczestnicy z terenu całego województwa kujawsko-pomorskiego. Na miejscu gwarantujemy zakwaterowanie i wyżywienie oraz transport na powierzchnię. Zainteresowane osoby zgłaszają się indywidualnie. Na jedno szkolenie przyjmujemy maksymalnie 8 osób. Zgłoszenia przyjmujemy do wyczerpania ilości wolnych miejsc.

CENA
Z wyżywieniem i zakwaterowaniem koszt wynosi jedynie 990 zł (niewątpliwie jest to „hit cenowy” w ofertach kursów dla drwali). Natomiast bez wyżywienia i zakwaterowania 790 zł.

WYMOGI UCZESTNICTWA
Ukończone 18 lat, wykształcenie co najmniej podstawowe, zaświadczenie lekarskie zezwalające na pracę w zawodzie drwala-operatora pilarki.

ZGŁOSZENIE NA SZKOLENIE
Potwierdzeniem zgłoszenia jest przesłanie formularza osobowego oraz wpłata 50% wartości szkolenia przed jego rozpoczęciem. Zgłoszenia przyjmuje:
Agata Kozubaj, menager projektu,
tel. kom. 609 803 221,
e-mail : biuro@forestcc.pl
Kurs drwala realizowany przez Forest Consulting Center obejmuje:

- 120 godzin zajęć (zgodnie z Zarządzeniem DGLP)
- 2 moduły zajęć: wykładowy (wiedza) i praktyczny (umiejętności)
- zajęcia prowadzone przez specjalistów z dużym doświadczeniem, m.in. Pawła  Oleszkiewicza i Rafała Sokulskiego (instruktorów ścinki i obalania drzew, arborystów)
- max. 8 osobowe grupy uczestników
- egzamin przed komisją
- certyfikat i zaświadczenie o ukończeniu kursu (pełne kwalifikacje do wykonywania zawodu)
- komplet materiałów szkoleniowych
- środki ochrony osobistej (z wyjątkiem obuwia)
- pilarki, paliwo, oleje, narzędzia i akcesoria
- możliwość zakwaterowania uczestników i cateringu

Szkolenie odbywa się w ramach projektu „Aktualne kompetencje szansą dla regionalnego sektora usług leśnych” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Kapitał Ludzki. Uczestnicy szkolenia płacą tylko 20% wartości szkolenia. W szkoleniu mogą wziąć udział przedsiębiorcy z województwa kujawsko-pomorskiego.
więcej informacji na temat naszych szkoleń na www.forestcc.pl

Ostatnie wolne miejsca na szkolenia drwali dofinansowane z Unii Europejskiej (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA