/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Forest Style przejmuje klientów i gamę produktów od Cerland

Autor: oprac. dja
Źródło: Forest Style
Data: 2013-10-04


Działająca w branży drewnianej architektury ogrodowej francuska spółka Forest Style podpisała porozumienie ze spółką Cerland w sprawie częściowego przejęcia portfela klientów oraz gamy produktów.

Fot. Forest Style

Umowa zawarta została 1. października br. Na jej mocy Forest Style przejął od Cerland prawa handlowe związane z produktami do aranżacji ogrodów wykonanymi z sosny pochodzącej z Polski: płoty, tarasy, rolbordery, doniczki pergole, place zabaw (z wyłączeniem domków dla dzieci) .

Zgodnie z komunikatem spółki, porozumienie to pozwoli Forest Style skonsolidować działalność na terenie Francji w branży zagospodarowania ogrodu małą architekturą drewnianą.

Francuska spółka Cerland należy do grupy PBM Import. W latach 2002-2011 Cerland działała w Polsce poprzez spółkę zależną Cerland Poland z siedzibą w Rzepinie (spółka została w 2011r. zlikwidowana i wykreślona z rejestru przedsiębiorców.

Założona dziesięć lat temu francuska spółka Forest Style projektuje, produkuje, magazynuje oraz dystrybuuje produkty małej architektury ogrodowej do ponad 24 krajów europejskich poprzez 5 oddziałów sprzedaży, (we Francji, Hiszpanii, Polsce, Niemczech, Rosji).  Łącznie w Europie zatrudnia 210 osób

Forest Style jest częścią grupy Edenside, której ambicją jest stanie się liderem europejskiej branży  wyposażenia ogrodów. Oprócz Forest Style, do grupy Edenside należą m.in. Garden Max, Madeira, oraz obecny w Polsce Artimber. Grupa zatrudnia łącznie 280  osób na terenie Francji, Polski, Hiszpanii, Niemiec, Rumunii, Chin i Rosji.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz