/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Tarcica egzotyczna

DLH Poland sprawdzony partner dla przemysłu

DLH Poland

Autor:
Źródło: DLH Poland
Data: 2013-08-26


Wzrastają wymagania odnośnie jakości, estetyki i parametrów oferowanych produktów. Firmy produkcyjne stawiają na podwyższone standardy produkcji i indywidualne podejście do klienta. Proces wytwarzania wyrobów stolarskich rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego surowca, którego właściwości w decydujący sposób wpływają na końcowy efekt i zadowolenie odbiorcy.

Kantówka merantiKantówka merantiFot. DLH Poland

Kluczem do sukcesu handlowego jest wyróżnienie własnej oferty. Wiedzą o tym zwłaszcza producenci okien drewnianych czy firmy meblarskie, które mierzą się z silną konkurencją na polskim rynku. W odpowiedzi na potrzeby swoich kontrahentów DLH Poland proponuje bogatą ofertę produktów drzewnych takich jak: kantówki, tarcice, forniry, sklejki i płyty dostępne w różnych gatunkach drewna, klasach jakości i wymiarów. Zaufanie wynikające z ponad dwudziestu lat funkcjonowania firmy DLH Poland na polskim rynku, szerokie portfolio produktów certyfikowanych FSC oraz PEFC sprawiają, że klienci mogą optymalizować zaopatrzenie w jednej firmie.

Oferta „skrojona” dla budownictwa

Idealny projekt budowlany wymaga kreatywnych rozwiązań i doboru materiałów gwarantujących optymalne parametry użytkowe. Takie właśnie są produkty DLH Poland dla budownictwa. Tarcica marki DLH Poland spełnia najsurowsze wymagania jakościowe i jest dostępna w bardzo bogatej gamie rozmiarów, dlatego znajduje szerokie zastosowanie jako bazowy surowiec do produkcji schodów, mebli czy desek podłogowych.

- Żywym zainteresowaniem cieszy się obecnie Orzech Amerykański, uznawany za arystokratę wśród gatunków drzew liściastych. Cechuje się oryginalnym rysunkiem, a ponadto jest łatwy w obróbce i posiada odpowiednią twardość – mówi Zbigniew Kupidura, Product Manager w firmie DLH Poland.

DLH Poland proponuje szeroki asortyment kantówek klejonych. Można wybierać z różnych gatunków drewna od popularnego Meranti Czerwonego poprzez Dąb, Sosnę aż po Sapeli czy Acajou, które pozwalają na realizację nietypowych zamówień. Kantówka jest dostępna w kilku klasach jakości, które można dobierać w zależności od indywidualnych wymagań.

- Firmom działającym w segmencie okien Premium szczególnie polecamy kantówkę z afrykańskiego drewna Sapeli, o wysokiej twardości oraz gęstości i charakterystycznym dla rodziny drzew mahoniowych, czerwono-brązowym zabarwieniu. Wykonane z nich okna posiadają bardzo prestiżowy wygląd i wysoką trwałość – mówi Dariusz Bielski, Product Manager w firmie DLH Poland.

Nieskończone możliwości dla wnętrz

W branży wyposażenia wnętrz liczy się modne wzornictwo i ciągłe dążenie do innowacji. Elastyczność i umiejętność szybkiego dopasowania asortymentu do zmiennych gustów klientów to dla wielu firm z tej branży element decydujący o sukcesie. Firma DLH Poland posiada w swoim portfolio kilkadziesiąt gatunków naturalnych fornirów, pochodzących z takich kontynentów jak Afryka, Azja, Ameryka Północna czy Europa. Każdy z nich cechuje niepowtarzalny rysunek i oryginalna barwa, dlatego pozwalają na zaprojektowanie niepowtarzalnych modeli mebli, stolarki drzwiowej czy ozdób do wnętrza. Najbardziej ekskluzywnym projektom firma DLH Poland dedykuje fornir Orzecha Amerykańskiego. Autentyczny wzór i żywy rysunek naturalnego drewna pozwalają dodać ekspresyjnych tonów każdej aranżacji wnętrza. Zupełnie nowe spojrzenie na estetykę mebli prezentuje kolekcja płyt laminowanych NOVA’09. W jej skład wchodzą unikalne dekory o stonowanych barwach i delikatnych, geometrycznych lub roślinnych wzorach. Powłoka typu Velvet sprawia, że powierzchnia laminatu jest niezwykle gładka i stabilna.

W ofercie DLH Poland można znaleźć również płyty pilśniowe, MDF i HDF.

Importer: DLH Poland www.dlh.pl

DLH Poland jest częścią DLH Group, światowego dostawcy drewna i produktów drewnopochodnych. Pozycję lidera przyjmuje jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju. Firma stale poszerza swoją ofertę, aby dla potencjalnych odbiorców była najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo. Produkty sygnowane marką DLH Poland są zgodne z wymogami EUTR. Posiadają także certyfikat FSC® CoC (Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu), gwarantujący, że drewno w produktach DLH Poland oznaczonych logo FSC® pochodzi z dobrze zarządzanych lasów i innych źródeł kontrolowanych.

DLH Poland sprawdzony partner dla przemysłu (Zdjęcia: 3)

Kantówka merantiKantówka sapeliTarcica z orzecha amerykańskiego

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA