/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Tradycyjny dom z nowoczesnymi panelami SMART SIDE!

DLH Poland

Autor:
Źródło: DLH Poland
Data: 2013-08-19


Drewniane elewacje zachwycają urokiem i dodają budynkom wiele sznytu. Ciekawym i sprawdzonym rozwiązaniem są panele SMART SIDE wykonane z wiór drewna osikowego. Produkt jest powszechnie stosowany w Ameryce, a od paru lat też w Europie Zachodniej. Estetyczny wygląd paneli, szybki i łatwy montaż sprawiają, że każdy budynek zyskuje oryginalny wygląd.

Tradycyjny dom z nowoczesnymi panelami SMART SIDETradycyjny dom z nowoczesnymi panelami SMART SIDEFot. DLH Poland

Znana w Polsce jako oblicówka, to nowoczesna metoda wykończenia ścian, która przybyła do Europy ze Stanów Zjednoczonych i Kanady, gdzie stała się prawdziwą wizytówką osiedli domów jednorodzinnych. Jeżeli chcesz niewielkim kosztem i nakładem pracy uzyskać nowoczesny wygląd swojej elewacji, to SMART SIDE jest właśnie dla Ciebie!

Trwałość na piątkę

Panele SMART SIDE firmy DLH Poland to płyty drewnopochodne o ukierunkowanych osikowych wiórach płaskich, które stanowią rewolucyjny krok w kierunku budownictwa drewnianego. Panele są zabezpieczone fabrycznie farbą podkładową. Przed lub natychmiast po zamontowaniu na budynku wymagają pomalowania farbą nawierzchniową w dowolnym kolorze według upodobań i gustów. Elewacje tworzone z wykorzystaniem takich płyt są ekologiczne, energooszczędne i szybkie w budowie. Płyty SMART SIDE są odporne na zmienne warunki atmosferyczne, stanowią zabezpieczenie ścian zewnętrznych przed przenikaniem wiatru czy wody i nie kruszeją pod wpływem bardzo wysokich lub niskich temperatur. Są także zabezpieczone specjalnymi środkami konserwującymi, które dodatkowo chronią przed rozkładem czy atakami insektów. Dzięki zastosowaniu SMART SIDE poprawia się także izolacyjność dźwiękowa budynku. Potwierdzeniem doskonałych właściwości wytrzymałościowych produktu jest gwarancja producenta, obejmująca okres 5 lat.

Mądre budowanie

SMART SIDE można stosować na wszystkich konstrukcjach budynków- surowych, otynkowanych, murowanych czy drewnianych. Z jego pomocą da się także w efektowny sposób ocieplić i odnowić stare, zniszczone elewacje, których nie trzeba dodatkowo tynkować ani malować, co znacznie zmniejsza koszty budowy. Takie wykończenie nie wymaga konserwacji ani częstego czyszczenia, gdyż śliska powierzchnia paneli utrudnia osadzanie się brudu. Zastosowanie płyt SMART SIDE sprawi, że w szybki i prosty sposób elewacja stanie się efektowym wykończeniem każdego budynku. Dzięki nim Twój dom zyska estetyczny wygląd i stanie się przyjazny dla środowiska oraz użytkowników.

Orientacyjne ceny:

Płyta SMART SIDE 11mm x 2440 x 1220mm 49 zł/m2 brutto

Importer: DLH Poland www.dlh.pl DLH Poland jest częścią DLH Group, światowego dostawcy drewna i produktów drewnopochodnych. Pozycję lidera przyjmuje jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju. Firma stale poszerza swoją ofertę, aby dla potencjalnych odbiorców była najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo. Produkty sygnowane marką DLH Poland są zgodne z wymogami EUTR. Posiadają także certyfikat FSC® CoC (Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu), gwarantujący, że drewno w produktach DLH Poland oznaczonych logo FSC® pochodzi z dobrze zarządzanych lasów i innych źródeł kontrolowanych.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA