/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DREMASILESIA 2013: Otwieramy się na nowe branże

MTP

Autor: oprac. dja
Źródło: MTP
Data: 2013-08-12


W tym roku wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom szerszej grupy odbiorców, związanych z obróbką drewna. Postaramy się zaprezentować zwiedzającym nie tylko najbardziej kompleksową ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, czy komponenty do produkcji mebli, ale także wyroby z drewna, w tym kompleksowe rozwiązania w zakresie podłóg, tarasów, drzwi oraz okien - mówi Andrzej Półrolniczak, Dyrektor Targów Dremasilesia.

Tegoroczne Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, które odbędą się między 27 a 29 września 2013, będą nie tylko powrotem do dawnej lokalizacji ale również czasem zmian.

POSZERZENIE OFERTY

- Postaramy się zaskoczyć zwiedzających nie tylko najbardziej kompleksową ofertą dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej oraz ciekawymi wydarzeniami. Chcemy wyjść naprzeciw oczekiwaniom szerszej grupy odbiorców. - podkreśla Andrzej Półrolniczak.

By być jeszcze bliżej firm handlowych i hurtowni, targi Dremasilesia 2013 swoje podwoje otworzą również dla producentów i sprzedawców drzwi, okien, tarasów i podłóg z drewna oraz wszystkich nowoczesnych rozwiązań związanych z tymi zagadnieniami.

Prezentacji tej towarzyszyć będą ciekawe wydarzenia. Targi Dremasilesia odwiedzi silna grupa reprezentantów branży parkieciarskiej. Ich spotkaniu towarzyszyć będzie, jak zwykle, bogaty program przygotowany przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy. Odbędą się m.in. Zawody Parkieciarskie - Mistrzostwa Polski Południowej - w formule "open" oraz kolejna edycja Warsztatów Parkieciarskich, w ramach których odbędą się szkolenia, prezentacje, seminaria.

Tegoroczne Warsztaty Parkieciarskie skupią się na dwóch tematach. Pierwszym będzie problematyka jakości i odbioru materiałów oraz robót parkieciarskich. Drugim - zasady montażu drzwi i podłóg. Warsztaty odbędą się przy udziale firm partnerskich, ekspertów i rzeczoznawców SPP. Warsztaty z montażu odbędą się w formule szkolenia dla parkieciarzy umożliwiających rozszerzenie ich kompetencji.

-Mam nadzieję, że bogaty program targów zainteresuje nie tylko szerokie grono przedsiębiorców branży drzewnej i meblarskiej, ale także zwiedzających szukających nowoczesnych rozwiązań w zakresie podłóg i stolarki otworowej – podkreśla Andrzej Półrolniczak.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objęło Stowarzyszenie Droma, a patronaty branżowe Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich, a także Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego.

ZAPRASZAMY
Tegoroczna DREMASIELSIA, po rocznej przerwie powraca na tereny wystawowe Śląskiego Centrum Targowego w Chorzowie (dawniejsze Międzynarodowe Targi Katowickie)- nowoczesnego miejsce spotkań ludzi biznesu. Dzięki doskonałej lokalizacji w samych centrum aglomeracji śląskiej, jest świetnym miejscem na zorganizowanie imprezy targowej. Ta dogodna lokalizacja, a także bogata oferta i wydarzenia jakie zostały przygotowane na tę edycję targów, niewątpliwie przykują uwagę zwiedzających.

Zapraszamy od 27. do 29 września 2013! Więcej informacji na stronie www.dremasilesia.pl >>>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz