/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Werth-Holz zawarł umowę o współpracy z Forest Style

Werth-Holz

Autor: oprac. dja
Źródło: Werth-Holz
Data: 2013-08-06


Zarząd Werth-Holz S.A. poinformował o zawarcie umowy o długotrwałym zaopatrzeniu z francuską spółką Forest Style Services SAS oraz hiszpańską firma Madeira SAS.

Werth-Holz zawarł umowę o współpracy z Forest StyleWerth-Holz zawarł umowę o współpracy z Forest StyleFot. Forest Style

Obie spółki należą do francuskiej grupy Forest Style będącej jednym z czołowych dystrybutorów drewnianej architektury ogrodowej w Europie.

Na mocy umowy zawiązano strategiczną współpracę handlową w zakresie sprzedaży przez Werth-Holz produktów drewnianej architektury ogrodowej na rzecz Forest Style. Łączny poziom obrotów, który strony planują osiągnąć w sezonach 2014-2018 to 29 mln euro. Ponadto strony będą współpracować w zakresie organizacji produkcji oraz organizacji zbytu i marketingu w celu zoptymalizowania kosztów i standaryzacji produktów Werth-Holz. Dostawy będą dokonywane przez Werth-Holz na podstawie składanych zamówień, a harmonogram dostaw będzie przez strony ustalany w okresach kwartalnych.

Forest Style została założona w 1999 roku na północy Francji. Od tego czasu stała się znaczącym producentem i dystrybutorem mebli ogrodowych i elementów architektury ogrodowej na terenie Europy. Obecnie oprócz Francji firma działa m.in w takich krajach jak Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Polska, Rosja, Belgia, Holandia.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz