/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Werth-Holz zawarł umowę o współpracy z Forest Style

Werth-Holz

Autor: oprac. dja
Źródło: Werth-Holz
Data: 2013-08-06


Zarząd Werth-Holz S.A. poinformował o zawarcie umowy o długotrwałym zaopatrzeniu z francuską spółką Forest Style Services SAS oraz hiszpańską firma Madeira SAS.

Werth-Holz zawarł umowę o współpracy z Forest StyleWerth-Holz zawarł umowę o współpracy z Forest StyleFot. Forest Style

Obie spółki należą do francuskiej grupy Forest Style będącej jednym z czołowych dystrybutorów drewnianej architektury ogrodowej w Europie.

Na mocy umowy zawiązano strategiczną współpracę handlową w zakresie sprzedaży przez Werth-Holz produktów drewnianej architektury ogrodowej na rzecz Forest Style. Łączny poziom obrotów, który strony planują osiągnąć w sezonach 2014-2018 to 29 mln euro. Ponadto strony będą współpracować w zakresie organizacji produkcji oraz organizacji zbytu i marketingu w celu zoptymalizowania kosztów i standaryzacji produktów Werth-Holz. Dostawy będą dokonywane przez Werth-Holz na podstawie składanych zamówień, a harmonogram dostaw będzie przez strony ustalany w okresach kwartalnych.

Forest Style została założona w 1999 roku na północy Francji. Od tego czasu stała się znaczącym producentem i dystrybutorem mebli ogrodowych i elementów architektury ogrodowej na terenie Europy. Obecnie oprócz Francji firma działa m.in w takich krajach jak Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Polska, Rosja, Belgia, Holandia.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA