/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Trebord - Awangardowe wzornictwo stołów jadalnych z drewna

Autor: zszymanska
Źródło: Trebord
Data: 2013-07-15


Stoły wykonywane z nawet jednego kawałka drewna gatunkowego to w Polsce nadal mało znany trend. Jego popularyzacją zajmie się studio projektowe Trebord, które wspólnie z wybranymi architektami będzie promować niebanalne stylizacje oparte na stołach wykonywanych ręcznie, niemożliwych do powtórzenia w więcej niż jednym egzemplarzu.

Stół jadalny wykonany ręcznie z drewna dębowego, o wymiarach blatu 85x240 cm oraz grubości na poziomie 5,5 cmStół jadalny wykonany ręcznie z drewna dębowego, o wymiarach blatu 85x240 cm oraz grubości na poziomie 5,5 cmFot. Trebord

Twórcy Trebord opierają się na pracy ręcznej, tworząc stoły jadalne o niepowtarzalnych i wręcz niespotykanych formach. Skromność i prostota stalowych nóg łączy się tutaj z niezwykle widowiskowym elementem, jakim jest blat zachowujący naturalny kształt pnia drzewa.

Minimalna obróbka, zastosowanie niewielkiej liczby kawałków drewna, unikalność układu słojów oraz faktury boków dają możliwość tworzenia stołów wyjątkowych, o bogatych walorach estetycznych, narzuconych nie przez człowieka, ale ukształtowanych w sposób samoistny przez naturę.

Z tego powodu architekci polecają projekty Trebord najbardziej wymagającym osobom, które od aranżacji wnętrza oczekują oryginalności, niepowtarzalności oraz wysokich cech jakościowych.

Dodajmy, że sugerowane rozmiary blatów stołów jadalnych Trebord to przedział ok. 5 cm grubości, pomiędzy 80 a 120 cm szerokości oraz 200 a 300 cm długości. Wszystkie propozycje wykonywane są wyłącznie na indywidualne zamówienie.

Trebord - Awangardowe wzornictwo stołów jadalnych z drewna (Zdjęcia: 3)

Stół jadalny wykonany ręcznie z drewna dębowego, o wymiarach blatu 85x240 cm oraz grubości na poziomie 5,5 cmStół jadalny wykonany ręcznie z drewna dębowego, o wymiarach blatu 85x240 cm oraz grubości na poziomie 5,5 cmStół jadalny wykonany ręcznie z drewna dębowego, o wymiarach blatu 85x240 cm oraz grubości na poziomie 5,5 cm

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA