/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

System ALWOODSOFT – nowoczesne narzędzie pracy

Autor:
Źródło: Yawal
Data: 2013-07-14


Wykonanie dopasowanej do wymagań odbiorcy, funkcjonalnej szafy przesuwnej, zaczyna się na etapie projektu, którego przygotowanie wymaga znacznego nakładu pracy i zajmuje dużo czasu. Istnieją jednak rozwiązania, które umożliwiają łatwe i szybkie stworzenie wizualizacji konstrukcji, a następnie jej sprawny montaż.

Szybsza i łatwiejsza praca
Wykorzystanie nowoczesnych technologii w zakresie projektowania i budowy konstrukcji stanowi duże ułatwienie dla nabywców systemów szaf przesuwnych, zarówno stolarzy, jak i hurtowników. Dzięki temu, wykonanie odpowiedniej zabudowy jest dużo szybsze i łatwiejsze, co przekłada się na zadowolenie odbiorcy, który otrzymuje wysokiej jakości szafę przesuwną, odpowiadającą jego indywidualnym wymaganiom. Tego typu rozwiązanie włączył do swojej oferty Alwood, polski producent systemów do drzwi przesuwnych, marka należąca do firmy Yawal S.A. -ALWOODSOFT to funkcjonalne narzędzie pozwalające użytkownikom na przygotowywanie projektów do wizualizacji konstrukcji szaf przesuwnych, zbudowanych z oferowanych przez nas profili systemów ALU 10 i ALU 18 – mówi Agnieszka Jeznach, Dyrektor marki Alwood –Po stworzeniu wizualizacji, użytkownik może wydrukować zestawienia materiałowe. Narzędzie umożliwia wzajemną współpracę hurtowników i wykonawców, która jest niezwykle istotna w przypadku realizacji zamówień odbiorców – podkreśla Agnieszka Jeznach.

Narzędzie dla hurtownika i stolarza
Dzięki oferowanej przez system ALWOODSOFT opcji „integracji” hurtowników i stolarzy, czas realizacji zamówienia może ulec znacznemu przyspieszeniu. Baza użytkowników systemu oparta jest na wzajemnych powiązaniach, co pozwala hurtownikom budować swoją strukturę odbiorców materiałów i śledzić ich aktywność. Struktura powiązań tworzona jest na podstawie powiadamiania hurtowników o nowo zarejestrowanych stolarzach z ich województwa. –W praktyce funkcjonowanie systemu ALWOODSOFT wygląda tak, że hurtownik wyszukuje odpowiedniego stolarza ze swojego obszaru. Po zalogowaniu do ALWOODSOFT i zaakceptowaniu przez „swojego” hurtownika, stolarz rozpoczyna pracę – może wykonywać wymiarowanie systemów, zapisywać projekty czy też pokazywać wizualizacje swoim klientom – tłumaczy Agnieszka Jeznach –Hurtownik również ma możliwość dokonywania obliczeń i tworzenia wizualizacji. System pozwala mu także oglądać aktywność stolarza i sprawdzać np. jak często korzysta on z narzędzia lub jakie wymiarowania wykonywał – dodaje Dyrektor marki Alwood.

Narzędzie daje użytkownikom możliwość korzystania z dostępnych galerii produktów, dodawanych przez uprawnionych producentów oraz na czytanie wiadomości wstawianych przed administratora systemu. Korzystanie z ALWOODSOFT jest możliwe po zalogowaniu się na stronie internetowej i wybraniu odpowiedniej roli – hurtownika lub stolarza.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA