/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Będzie trzecia tura dotacji na promocję polskiej stolarki

Ministerstwo Gospodarki

Autor: oprac. dja
Źródło: Ministerstwo Gospodarki
Data: 2013-06-27


Ministerstwo Gospodarki poinformowało, że ze względu na znaczne zainteresowanie przedsiębiorców, uruchomiona zostanie trzecia tura nabór wniosków o dofinansowanie udziału w branżowym programie promocji branży stolarki okiennej i drzwiowej.

Fot. Drewno.pl

Realizacja branżowego programu promocji branży stolarki okiennej i drzwiowej rozpoczęła się w maju ubiegłego roku. Celem programu jest wykreowanie nowych, polskich silnych marek, które rozpoznawalne będą na świecie i kojarzone przez to z krajem pochodzenia. Działania promujące organizowane w ramach programu realizowane są na terenie Polski, Niemiec, Włoch, Francji, Czech i Szwecji.  Dotychczas prowadzona akcja promocyjna polskiej stolarki wzbudziła protesty producentów w Niemczech i Czechach.

Jak poinformowało ministerstwo, w związku z uruchomieniem nieplanowanej wcześniej, trzeciej tury dofinansowania, nastąpiła zmiana ilości działań promocyjnych w programie. Działania promocyjne z datą wcześniejszą niż 1.07.2013 r. zostają uznane za zrealizowane.

Firmy zaintersowane udziałem w programie promocji  od 1. lipca do 31. października b.r. będą mogły składać wnioski o dofinansowanie. Przedsiębiorcy, którzy chcą złożyć wniosek zobowiązani są zadeklarować się na udział w minimum 5 działaniach promujących spośród 10. dostęþnych na dzień 01. lipca 2013r. (m.in. udział w targach MadeExpo / Mediolan, BATIMAT / Paryż, Nordbygg / Sztokholm, BUDMA / Poznań, BAU / Monachium, Fensterbau Frontalne / Norymberga.

Branżowy programu promocji obejmuje swym zakresem profil działalności gospodarczej przedsiębiorców zgodny z kodem Polskiej Klasyfikacji Działalności 2007:
01623 - Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa.
02221 - Produkcja płyt, arkuszy, rur i kształtowników z tworzyw sztucznych.
02223 - Produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych.
02311 - Produkcja szkła płaskiego.
02312 - Kształtowanie i obróbka szkła płaskiego.
02512 - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej.
04332 - Zakładanie stolarki budowlanej.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA