/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Gwiazdor Hollywood aktywnym inwestorem branży papierniczej

Autor: oprac. pks
Źródło: Prairie Pulp and Paper
Data: 2013-06-27


Woody Harrelson, amerykański aktor, jedna z aktualnych gwiazd Hollywood, zainwestował w branżę papierniczą i aktywnie promuje nowy rodzaj papieru.

Woody Harrelson promuje nowy produkt spółki, której jest współwłaścicielemWoody Harrelson promuje nowy produkt spółki, której jest współwłaścicielemFot. Prairie Pulp & Paper

Harrelson jest współzałożycielem spółki Prairie Pulp & Paper Inc, która 19 czerwca b.r. weszła na rynek papieru przyjaznego dla środowiska z nową marką - Step Forward Paper. 

Po blisko 15 latach badań nad produkcją papieru z odpadów słomy pszenicznej oraz włókien drzewnych firma uznała, ze jest gotowa na podbój rynku papierniczego. Według Prairie Pulp & Paper klient kupując dwie paczki ich produktu zamiast tradycyjnego papieru do kopiarek, ratuje jedno drzewo.

Step Forward Paper produkowany jest w 80% ze słomy oraz w 20%  z włókien drzewnych pochodzących z surowca certyfikowanego przez FSC. Zdaniem producent cykl produkcyjny papieru charakteryzuję się bardzo niską emisją dwutlenku węgla oraz minimalnym użyciem energii w porównaniu z papierem produkowanym z innych surowców.

Połowa lasów na świecie wycinana jest pod produkcję papieru, nowy papier naszej firmy jest działaniem dla dobra naszej przyszłości - skomentował Harrelson.

Gwiazdor Hollywood aktywnym inwestorem branży papierniczej (Zdjęcia: 2)

Woody Harrelson promuje nowy produkt spółki, której jest współwłaścicielemPorównanie efektywności środowiskowej Step Forward Paper z papierem produkowanym z innych surowców

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA