/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Konkurs - Zbuduj Rower z Drewna

WTD UP Poznań

Autor: oprac. dja
Źródło: WTD UP Poznań
Data: 2013-06-25


Samorząd Studencki Wydziału Technologii Drewna oraz Koła Naukowego Technologów Drewna, pod patronatem Dziekana Wydziału Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu organizują konkurs „Zbuduj Rower z Drewna”

Konkurs - Zbuduj Rower z DrewnaKonkurs - Zbuduj Rower z DrewnaFot. WTD UP Poznań

Zadaniem konkursowym jest budowanie roweru z drewna oraz / lub materiałów drewnopochodnych i przyjazd nim na Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Za „rower z drewna” uznaje się rower posiadający minimum ramę wykonaną z drewna oraz/lub materiałów drewnopochodnych. Wykonanie pozostałych elementów z wyżej wymienionych materiałów jest dodatkowym atutem i wpływać będzie korzystnie na ocenę końcową. Jury oceniać będzie odpowiednie wykorzystanie materiału w konstrukcji roweru, ilość oraz jakość wykonanych elementów z drewna oraz/lub materiałów drewnopochodnych, funkcjonalność roweru (możliwość jazdy rowerem; stateczność konstrukcji roweru), ocenę wizualną roweru (ciekawa, przemyślana konstrukcja; nietypowe rozwiązania; układ mechanizmów roweru; odpowiednia estetyka wykonania zespołów, podzespołów i elementów roweru).

Termin przyjmowania zgłoszeń do konkursu ustalono na 30 czerwca. br. a ostateczny termin przedstawienia gotowych projektów na 4 października 2013r.


Do pobrania: Regulamin konkursu "Zbuduj Rower z Drewna" >>>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz