/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

W 2013r. Abra chce otwierać nową placówkę co miesiąc

Abra

Autor:
Źródło: Abra
Data: 2013-06-11


Sieć sklepþw meblowych Abra zaplanowała na 2013r. otwierać jedną nową placówkę handlową miesięcznie. W pierwszym półroczu cel został zrealizowany.

W 2013r. Abra chce otwierać nową placówkę co miesiącW 2013r. Abra chce otwierać nową placówkę co miesiącFot. Abra

Zgodnie z przyjętą strategią w pierwszym półroczu br. pozyskała sześciu nowych franczyzobiorców, w planach drugiej połowy 2013 roku otwarcie kolejnych sześć placówek franczyzowych.

Pierwsze dwie placówki Abry zostały otwarte na wiosnę, cztery pozostałe rozpoczną działalność już wkrótce - w czerwcu i w lipcu.

Abra jeszcze w maju zakontraktowała współpracę z nowymi franczyzobiorcami, aktualnie trwają  w nich przygotowania do otwarcia sklepów. Nowe placówki powstaną w Lesznie, Dzierżoniowie, Bełchatowie oraz Łomży.

- Dokładnie weryfikujemy każdą lokalizację. Sklepy otwieramy tylko w wybranych miejscach, gdzie wybór mebli jest ograniczony lub oferta obejmuje zbyt wysoki poziom cen - mówi Dorota Placzyńska, menedżer ds. rozwoju sieci franczyzowej Abra. W grę wchodzą miasta od 30 tys. mieszkańców.

Według deklaracji Abra, druga połowa roku ma być podobna do pierwszego półrocza 2013 roku i jeżeli uda się utrzymać nadal to tempo rozwoju to rok 2013 zakończy się pełnym sukcesem – dojdzie sześć nowych placówek.

Na dzień dzisiejszy Abra to: 70 sklepów własnych i 13 placówek franczyzowych, z czego 9 sklepów należy do tzw. multibiorców, czyli partnerów prowadzących więcej niż jedną placówkę. Do końca lipca w sieci będzie działać już 17 sklepów partnerskich.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA