/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

W 2013r. Abra chce otwierać nową placówkę co miesiąc

Abra

Autor:
Źródło: Abra
Data: 2013-06-11


Sieć sklepþw meblowych Abra zaplanowała na 2013r. otwierać jedną nową placówkę handlową miesięcznie. W pierwszym półroczu cel został zrealizowany.

W 2013r. Abra chce otwierać nową placówkę co miesiącW 2013r. Abra chce otwierać nową placówkę co miesiącFot. Abra

Zgodnie z przyjętą strategią w pierwszym półroczu br. pozyskała sześciu nowych franczyzobiorców, w planach drugiej połowy 2013 roku otwarcie kolejnych sześć placówek franczyzowych.

Pierwsze dwie placówki Abry zostały otwarte na wiosnę, cztery pozostałe rozpoczną działalność już wkrótce - w czerwcu i w lipcu.

Abra jeszcze w maju zakontraktowała współpracę z nowymi franczyzobiorcami, aktualnie trwają  w nich przygotowania do otwarcia sklepów. Nowe placówki powstaną w Lesznie, Dzierżoniowie, Bełchatowie oraz Łomży.

- Dokładnie weryfikujemy każdą lokalizację. Sklepy otwieramy tylko w wybranych miejscach, gdzie wybór mebli jest ograniczony lub oferta obejmuje zbyt wysoki poziom cen - mówi Dorota Placzyńska, menedżer ds. rozwoju sieci franczyzowej Abra. W grę wchodzą miasta od 30 tys. mieszkańców.

Według deklaracji Abra, druga połowa roku ma być podobna do pierwszego półrocza 2013 roku i jeżeli uda się utrzymać nadal to tempo rozwoju to rok 2013 zakończy się pełnym sukcesem – dojdzie sześć nowych placówek.

Na dzień dzisiejszy Abra to: 70 sklepów własnych i 13 placówek franczyzowych, z czego 9 sklepów należy do tzw. multibiorców, czyli partnerów prowadzących więcej niż jedną placówkę. Do końca lipca w sieci będzie działać już 17 sklepów partnerskich.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz