/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Agnieszka Dobrzyńska z Kronopolu na liście najcenniejszych kobiet w Polsce

Autor:
Źródło: Kronopol
Data: 2013-05-20


Agnieszka Dobrzyńska, członek zarządu i dyrektor finansowa w spółce Kronopol Sp. z o.o. Żary, została wyróżniona w rankingu „Rzeczpospolita Babska, czyli Lista Najcenniejszych Kobiet w Polsce”.

Agnieszka Dobrzyńska - członek zarządu i dyrektor finansowa w spółce Kronopol Sp. z o.o. ŻaryAgnieszka Dobrzyńska - członek zarządu i dyrektor finansowa w spółce Kronopol Sp. z o.o. ŻaryFot. Kronopol

Plebiscyt został zorganizowany przez Gazetę Finansową i miał na celu wyłonienie najbardziej przedsiębiorczych, twórczych oraz aktywnych kobiet z polskiej sceny biznesu i kultury.

-Bardzo cieszymy się , że menedżerka z naszej firmy została doceniona w tym rankingu. Jest to przykład na to, że kobiety mogą odnosić sukcesy i realizować się zawodowo. Agnieszka jest świetnym  specjalistą, cieszymy się, że na co dzień mamy okazję z nią współpracować i gratulujemy jej tego wyróżnienia. - powiedział Maciej Karnicki, prezes zarządu spółki Kronopol.

Agnieszka Dobrzyńska związana jest z firmą Kronopol od 1996 roku. Od 2003 roku pełni funkcję wiceprezesa w spółce zależnej, a w 2004 roku objęła funkcję członka zarządu i dyrektor finansowej w Kronopolu.  Jest odpowiedzialna za strategiczne obszary, tj.: finanse, controlling, HR, IT, dział prawny oraz za centrum usług wspólnych IT East HUB dla spółek holdingu Swiss Krono Group, zapewniając kompleksową obsługę informatyczną zakładów w Polsce, Rosji i na Ukrainie.

Prywatnie uwielbia podróże i psychologię, której znajomość, ma ogromną wartość w codziennej pracy. Jest szczęśliwą mężatką. Jej życiowe motto to słowa Williama Szekspira: Uczenie się to tylko uzupełnianie siebie. 

***

Kronopol Sp. z o.o.  z siedzibą w Żarach jest częścią holdingu Swiss Krono Group (Ernst Kaindl).  Aktualna oferta firmy obejmuje produkty drewnopochodne z trzech branż – meblarskiej, budowlanej i wykończeniowej. Fabryka w Żarach produkuje łącznie ponad1,5 mln m3 różnego rodzaju płyt drewnopochodnych rocznie oraz eksportuje wyroby do 50 krajów na wszystkich kontynentach. W polskich zakładach zatrudnionych jest ponad 1000 osób, a cała Grupa Krono zatrudnia ponad 4 800 pracowników w lokalizacjach na całym świecie, m.in. Szwajcarii, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Rosji oraz Ukrainie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

GRATULUJE

FIRMA POWINNA BYĆ Z PANI DUMNA !!
GRATULUJE.

MACIEJ ZIEMIŃSKI

techtrans.com.pl [8]Odpowiedz na ten komentarz2013-05-21 08:17:55

Zgłoś nadużycie

Ciężko na temat jakości drewna powiedzieć coś mając informację, że ...

drzewa mają 100-150 lat. Buk to drewno wrażliwe na lokalne uwarunkowania i równie dobrze może być świetnej jakości, jak i nie.

Średnia cena buka tartacznego to ok.140 zł/m3 . W kwietniu br. na aukcjach Lasów Państwowych drewno wielkowymiarowe tego gatunku "chodziło" od 116-185 zł/m3.

Na marginesie - lato to nie najlepsza pora na pozyskiwanie buka.

Dominik Jabłoński [428]Odpowiedz na ten komentarz2013-05-21 11:53:55

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz