/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

Na targach DREMA w Poznaniu Wood-Mizer zaprezentuje nowy trak WM4000

Wood-Mizer

Autor:
Źródło: Wood-Mizer
Data: 2013-04-09


Na terenie otwartym targów po raz pierwszy zaprezentowany zostanie trak przemysłowy WM4000. Maszyna jest zmodernizowaną i udoskonaloną wersją traka WM3000/3500. Innowacyjna konstrukcja pozwala zwiększyć wydajność urządzenia. Głowica tnąca WM4000 ma szerszy prześwit między rolkami w porównaniu do traka WM3000 i dzięki temu można obrabiać kłody jeszcze większych gabarytów. Nowa konstrukcja ramy zapewnia większą sztywność i stabilność maszyny, co znacząco wpływa na większą dokładność cięcia obrabianego materiału.

Na targach DREMA w Poznaniu Wood-Mizer zaprezentuje nowy trak WM4000Na targach DREMA w Poznaniu Wood-Mizer zaprezentuje nowy trak WM4000Fot. Wood-Mizer

Układ hydrauliczny może pracować z dwoma prędkościami. Rama maszyny wyposażona jest w krótki taśmociąg do zrzutu desek, który załącza się automatycznie podczas powrotu głowicy tnącej. Wszystkie przewody zasilające zamocowane są na pantografie, który zdecydowanie wydłuża ich czas pracy, ale przede wszystkim poprawia ergonomię maszyny. Wszystkie operacje kontrolowane są za pomocą centralnego pulpitu operatora wyposażonego w dwa joysticki i dotykowy ekran.

Wood-Mizer zaprezentuje także rozwiązania dla firm produkujących drewno konstrukcyjne. Do wycinania długich elementów konstrukcji dachu polecamy trak LT20 wyposażony w hydrauliczne przedłużenie łoża, co pozwala na przecieranie elementów o długości do 9,7 m. Długość cięcia może być zwiększona przy zastosowaniu przedłużenia łoża o większej długości.

Dla producentów, którzy poszukują rozwiązań zwiększających produktywność, Wood-Mizer oferuje obrzynarkę EG300 standardowo wyposażoną w dwie piły tarczowe. Przestawny pulpit operatora oraz dostępne opcjonalnie wskaźniki laserowe, zwiększają ergonomię pracy maszyny. Dodatkową zaletą obrzynarki Wood-Mizer jest możliwość zamontowania dodatkowych 3 pił tarczowych.

Zobacz w Katalogu Maszyn: Wielopiła tarczowa WoodMizer EG300

Wood-Mizer zaprezentuje także ostrzarki do pił taśmowych ze ściernicami borazonowymi: BMS250 oraz wersję przemysłową BMS500. W celu zaspokojenia wysokich wymagań użytkowników firma zademonstruje 2 modele rozwieraków do brzeszczotów: rozwierak ręczny BMT100 oraz nowy półautomatyczny rozwierak dwustronny z posuwem elektrycznym BMT250.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska Wood-Mizer na przestrzeni otwartej targów DREMA w Poznaniu.

 

Na targach DREMA w Poznaniu Wood-Mizer zaprezentuje nowy trak WM4000 (Zdjęcia: 3)

Na targach DREMA w Poznaniu Wood-Mizer zaprezentuje nowy trak WM4000Na targach DREMA w Poznaniu Wood-Mizer zaprezentuje nowy trak WM4000Na targach DREMA w Poznaniu Wood-Mizer zaprezentuje nowy trak WM4000

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz