/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Tikkurila Polska tworzy pracowniczy program emerytalny

PAP

Autor: oprac. pks
Źródło: PAP
Data: 2013-04-05


Producent farb i lakierów, firma Tikkurila Polska podpisała umowę z TFI PZU na utworzenie pracowniczego programu emerytalnego - poinformował PAP.

W ofercie firmy Tikkurila znajdują się m.in. produkty dla drewnaW ofercie firmy Tikkurila znajdują się m.in. produkty dla drewnaFot. Tikkurila

- Decydując się na utworzenie pracowniczego programu emerytalnego, chcemy przyczynić się do zapewnienia pracownikom poczucia bezpieczeństwa finansowego, poprzez uzupełnienie ich przyszłych świadczeń emerytalnych. Gorąco zachęcamy wszystkich uprawnionych do przystąpienia do naszego programu – mówi Ilari Hyyrynen, prezes Tikkurila Polska.

Według PAP uprawnionych do przystąpienia do programu emerytalnego jest ok. 420 pracowników Tikkurila.

Podpisanie przez Tikkurila Polska umowy z TFI PZU w ramach PPE umożliwia złożenie do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) wniosku o zarejestrowanie PPE dla pracowników producenta farb. Uruchomienie programu nastąpi niezwłocznie po zarejestrowaniu umów przez KNF. Jeżeli zaplanowane działania będą przebiegać zgodnie z przyjętym harmonogramem, pierwsza składka zostanie przekazana do TFI PZU przez Tikkurila Polska już w czerwcu.

Firma Tikkurila Polska S.A jest częścią fińskiego koncernu farbiarskiego Tikkurila Oyj. W jej ofercie znajdują się takie marki jak: Tikkurila, Jedynka, Beckers czy Polifarb Dębica. W zakresie wyrobów na powierzchnie drewniane spółka oferuje m.in. lakiery, farby, impregnaty do drewna, bejce, i szpachle.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz