/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Siódma edycja Targów z VOX

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2013-03-26


Spotkaniami na Śląsku w Mysłowicach, na Mazowszu w Mszczonowie i w Wielkopolsce w Swarzędzu zakończyły się z Targi z VOX. Impreza organizowana jest od siedmiu lat przez sieć Drzwi i podłogi VOX i skierowane do największych odbiorców – dystrybutorów, partnerów franczyzowych oraz firm wykonawczych.

Siódma edycja Targów z VOX Siódma edycja Targów z VOX Fot. Drzwi i podłogi VOX

Spotkania odbywały się w marcu, w odstępach tygodniowych. Jak co roku w targach wzięli udział znani producenci materiałów wykończeniowych, którzy prezentowali oprócz standardowej oferty nowości i hity sprzedażowe.

-Dla naszej sieci była to ponadto doskonała okazja, aby pochwalić się kolekcją Drzwi VOX
– mówi Arkadiusz Śmiłowski, pełnomocnik ds. handlu. -Nasza marka własna drzwi wewnętrznych, wyróżnia się innowacyjnymi funkcjami takimi jak wejście dla kota, lustro i nadruk na całej powierzchni, wmontowana płyta magnetyczna umożliwiająca doczepianie magnesów czy listwa na akcesoria. Drzwi VOX cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas targów.

Targi z VOX przyciągnęły w sumie kilkuset partnerów biznesowych, którzy tuż przed wiosennym sezonem budowlanym zakupić towary na preferencyjnych, promocyjnych warunkach.

Obecnie sieć VOX liczy 29 salonów własnych Drzwi i podłogi VOX, 17 salonów franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 80 sklepów Majster Plus.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz