/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Siódma edycja Targów z VOX

Vox

Autor:
Źródło: Vox
Data: 2013-03-26


Spotkaniami na Śląsku w Mysłowicach, na Mazowszu w Mszczonowie i w Wielkopolsce w Swarzędzu zakończyły się z Targi z VOX. Impreza organizowana jest od siedmiu lat przez sieć Drzwi i podłogi VOX i skierowane do największych odbiorców – dystrybutorów, partnerów franczyzowych oraz firm wykonawczych.

Siódma edycja Targów z VOX Siódma edycja Targów z VOX Fot. Drzwi i podłogi VOX

Spotkania odbywały się w marcu, w odstępach tygodniowych. Jak co roku w targach wzięli udział znani producenci materiałów wykończeniowych, którzy prezentowali oprócz standardowej oferty nowości i hity sprzedażowe.

-Dla naszej sieci była to ponadto doskonała okazja, aby pochwalić się kolekcją Drzwi VOX
– mówi Arkadiusz Śmiłowski, pełnomocnik ds. handlu. -Nasza marka własna drzwi wewnętrznych, wyróżnia się innowacyjnymi funkcjami takimi jak wejście dla kota, lustro i nadruk na całej powierzchni, wmontowana płyta magnetyczna umożliwiająca doczepianie magnesów czy listwa na akcesoria. Drzwi VOX cieszyły się dużym zainteresowaniem podczas targów.

Targi z VOX przyciągnęły w sumie kilkuset partnerów biznesowych, którzy tuż przed wiosennym sezonem budowlanym zakupić towary na preferencyjnych, promocyjnych warunkach.

Obecnie sieć VOX liczy 29 salonów własnych Drzwi i podłogi VOX, 17 salonów franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 80 sklepów Majster Plus.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA