/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drzwi i podłogi VOX rozbudowują sieć sprzedaży

Vox

Autor: oprac. pks
Źródło: Vox
Data: 2013-03-21


Do końca maja br. ogólnopolska sieć Drzwi i podłogi VOX planuje uruchomienie ośmiu oddziałów franczyzowych.

Drzwi i podłogi VOX rozbudowują sieć sprzedażyDrzwi i podłogi VOX rozbudowują sieć sprzedażyFot. Drzwi i podłogi VOX

Nowe salony Drzwi i podłogi VOX zostaną otwarte w Jeleniej Górze, Płońsku, Łodzi, Białymstoku, Krakowie, Gdańsku, Chełmie i Starogardzie Gdańskim.

Każdy z nowo otwieranych salonów to nowocześnie zaprojektowane wnętrza, z ofertą drzwi i podłóg. Inspirację znajdą w nich zarówno osoby dopiero urządzające swoje domy, jak też projektanci i architekci. Z myślą o nich powstały specjalne stanowiska, wyposażone w próbki materiałów wykończeniowych oraz katalogi, przy którym można spędzić czas z klientem. W salonach można ponadto skorzystać z wielu dodatkowych usług takich jak bezpłatny pomiar, wycena, transport, montaż towaru wykonywany przez certyfikowane ekipy oraz profesjonalne konsultacje architekta wnętrz.

Równie silnie rozwija sieć mniejszych formatów franczyzowych – sklepy Majster Plus. W marcu został otwarty sklep w Kartuzach. Kolejne planowane są  w Gryficach, Wyszogrodzie i Pułtusku.

Obecnie sieć VOX liczy 29 salonów własnych, 17 franczyzowych działających pod marką Drzwi i podłogi VOX oraz 80 sklepów Majster.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz