/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Konsumencki Lider Jakości dla narzędzi ściernych 3M

Autor:
Źródło: 3M
Data: 2013-02-19


Firma 3M otrzymała Złote Godło Konsumenckiego Lidera Jakości w kategorii „Narzędzia ścierne”. Klienci docenili innowacyjność, trwałość i wydajność technologii koncernu.

Konsumencki Lider Jakości 2012 to ogólnopolski program konsumencki, prowadzony przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej. Przedmiotem badań realizowanych w ramach programu jest opinia polskich konsumentów na temat jakości wybranych produktów i usług.

Otrzymane wyniki i ich analiza pozwoliły jednoznacznie wyłonić liderów jakości poszczególnych grup produktowych. W każdej kategorii miejsce na podium znalazły trzy najczęściej wskazywane marki. Firma 3M zwyciężyła w kategorii „Narzędzia ścierne”.

-Synonimem jakości jest dla nas wydajność i trwałość. Nasze technologie ścierne zapewniają nie tylko komfort pracy ale również zwiększają jej efektywność i oszczędzają cenny czas. Tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości jest dla nas szczególnie ważnym wyróżnieniem, potwierdza bowiem zaufanie klientów do naszych rozwiązań – mówi Michał Specjalski, Marketing Manager działu przemysłowego 3M w Polsce.

Najwyższą jakość produktów 3M gwarantują również innowacje, które firma systematycznie wprowadza do proponowanych rozwiązań. Doceniana przez konsumentów technologia Cubitron II swoją wydajność zawdzięcza właśnie innowacyjnym trójkątnym ziarnom ściernym, które są większe, ostrzejsze i zużywają się równomiernie przez co pracują z najwyższą precyzją.  Dzięki nim dyski Roloc, pasy i dyski fibrowe wytrzymują do 4 razy dłużej w porównaniu do konwencjonalnych produktów z ziarnem ceramicznym.

3M to firma z ponad 100-letnim doświadczeniem w dostarczaniu technologii ściernych do szerokiej gamy zastosowań - od szlifowania, przez gratowanie i oczyszczanie, aż do wykańczania powierzchni.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA