/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

KRONObułka już po raz trzeci

Autor:
Źródło: Kronopol
Data: 2013-02-19


W Walentynki ruszyła kolejna, trzecia już edycja akcji KRONObułka. W ramach tego projektu spółka Kronopol przez cały wiosenno-letni semestr będzie dostarczać do żarskich szkół podstawowych specjalnie przygotowane pieczywo.

KRONObułka już po raz trzeciKRONObułka już po raz trzeciFot. Kronopol

KRONObułka to projekt realizowany przez żarską spółkę od dwóch lat. Raz w tygodniu Kronopol we współpracy z lokalną piekarnią dostarcza do szkół specjalnie przygotowane pieczywo w trzech różnych smakach. 100 gramowa bułka produkowana jest według receptury opracowanej na zlecenie spółki - produkt nie zawiera spulchniaczy ani polepszaczy i jest wypiekany metodą tradycyjną.

-Cieszymy się, że możemy kontynuować realizację naszego pomysłu polegającego na uzupełnianiu menu dzieci. Akcja KRONObułka jest pozytywnie odbierana przez dyrekcje szkół, rodziców i oczywiście same dzieci. To duży sukces nas wszystkich. Dzięki współpracy z żarskimi placówkami do tej pory rozdaliśmy już ponad 28 000 sztuk pieczywa - mówi Jarosław Masina, koordynator akcji KRONObułka, dyrektor ds. marketingu w Kronopolu.

Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach akcji, bułki będą dostarczane w każdy czwartek jako uzupełnienie dziennego menu dzieci z klas „0”, 1, 2 i 3. Tym razem do 1289 żarskich uczniów trafi ponad 20 500 bułek. Zgodnie z wprowadzoną przez Kronopol zasadą gospodarności, nadwyżki pieczywa będą wystawione tego samego dnia na szkolnych stołówkach do dyspozycji wszystkich dzieci.

W akcji bierze udział 9 żarskich placówek: Szkoła Podstawowa Nr 1, Szkoła Podstawowa Nr 2, Szkoła Podstawowo Nr 3, Szkoła Podstawowa Nr 5, Szkoła Podstawowa Nr 8, Szkoła Podstawowa Nr 10, Katolicka Szkoła Podstawowa, Społeczna Szkoła Podstawowa oraz Szkoła Podstawowa Specjalna.

Akcja potrwa od 14 lutego do końca semestru letniego, czyli 20 czerwca.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA