/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Bezpłatna konferencja: Drewno Kontrolowane a Krajowa Analiza Ryzyka FSC

FSC Polska

Autor:
Źródło: FSC Polska
Data: 2013-02-13


22. lutego br., w Warszawie odbędzie się organizowana przez FSC Polska konferencja pt. Drewno Kontrolowane a Krajowa Analiza Ryzyka. Organizatorzy zapraszają wszystkie osoby zainteresowane wynikami Krajowej Analizy Ryzyka dla Polski opracowanej przez FSC.

W Krajowej Analizie Ryzyka dla Polski FSC wskazało regiony ryzyka nieokreślonego w ramach kryterium III Drewna Kontrolowanego.W Krajowej Analizie Ryzyka dla Polski FSC wskazało regiony ryzyka nieokreślonego w ramach kryterium III Drewna Kontrolowanego.Fot. FSC Polska

Celem konferencji jest omówienie wyników Krajowej Analizy Ryzyka dla Polski FSC, która obowiązuje od 1 lutego 2013r., a także drogi postępowania w przypadku pozyskiwania surowców z terenów zaklasyfikowanych jako obszar ryzyka nieokreślonego.

Adresatami konferencji są przedstawiciele przedsiębiorstw branży drzewnej i papierniczej, którzy na potrzeby certyfikowanej produkcji zaopatrują się w niecertyfikowane surowce i zgodnie z wymogami standardu FSC-STD-40-005 wdrażają system weryfikacji dostawców.

Dodatkowo, poruszona zostanie kwestia rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej, które z dniem 3 marca 2013r. ustanawia nowe obowiązki dla podmiotów wprowadzających do obrotu drewno i produkty z drewna (EU Timber Regulation).

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:30 w Centrum Konferencyjnym Zielna (ul. Zielna 37). Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest ograniczona.

W przypadku chęci uczestnictwa w spotkaniu, ze względów organizacyjnych, organizatorzy proszą o wypełnienie deklaracji uczestnictwa oraz o przesłanie jej drogą elektroniczną na adres k.bolechowska@fsc.pl lub pocztą tradycyjną na adres sekretariatu FSC Polska.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 18 lutego br.

Wszelkich informacji dotyczących spotkania udziela Katarzyna Bolechowska (e-mail:k.bolechowska@fsc.pl, tel. 537 48 50 03).


Do pobrania:
    program konferencji >>>
    karta zgłoszeniowa >>>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA