/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Wielkopolski Oddział OZPPD rozwija działalność

Ogólnopolski Związek Pracodawców Przemysłu Drzewnego

Autor: oprac. dja
Źródło: Ogólnopolski Związek Pracodawców Przemysłu Drzewnego
Data: 2013-02-12


W ostatnich tygodniach Wielkopolski Oddział Terenowy Ogólnopolskiego Związku Pracodawców Przemysłu Drzewnego znacząco zwiększył swoją liczebność.

- W ostatnim czasie do naszych struktur przystąpiło dziesięciu nowych członków - mówi Tadeusz Wojtczak, Prezes Przedsiębiorstwa Drzewnego Tartak Góra sp. z o.o. pełniący funkcję Pełnomocnika Wielkopolskiego Oddziału Terenowego OZPPD. -Są to przedstawiciele zakładów branży tartacznej działających na terenie Wielkopolski. Prowadzone są również rozmowy z przedsiębiorcami działającymi w branży paletowej.

- Pod przewodnictwem Pełnomocnika, już w bieżącym roku doszło do merytorycznych spotkań Wielkopolskiego Oddziału Związku z kierownictwem RDLP w Poznaniu w sprawach sprzedaży drewna. Udało się również pozyskać do współpracy lokalnych polityków, którzy aktywnie włączyli się do prac Oddziału. - dodaje Mirosław Florkiewicz, Prezes OZPPD.

Ogólnopolski Związek Pracodawców Przemysłu Drzewnego powstał w 2007r. jako inicjatywa powołania w branży drzewnej samodzielnej organizacji przedsiębiorców, dla reprezentacji głównie średnich i małych firm.

W strukturach związku funkcjonuje obecnie 5 oddziałów terenowych: Beskidzki, Dolnośląski, Olsztyński, Śląski oraz Wielkopolski, które łącznie skupiają ponad 40 członków. OZPPD jest jedną z dwóch organizacji branżowych (obok Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego) umocowaną ustawowo do reprezentowania zrzeszonych członków wobec organów władzy publicznej.

Ze względu na szczególne warunki w jakich pracują polskie przedsiębiorstwa przerabiające drewno, czyli fakt, że ponad 80% surowca dostarczają Lasy Państwowe, główne działania Związku obejmują właśnie tematy związane ze współpracą małych i średnich przedsiębiorstw z PGL Lasy Państwowe.

Zainteresowani współpracą z Wielkopolskim Oddziałem Terenowym OZPPD mogą kontaktować się z Tadeuszem Wojtczakiem tel. 509612870.

 

Aktualizacja 14.02.2013r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz