/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drema i Furnica 2013 – technologie, design, inspiracje, wiedza

MTP

Autor: oprac. pks
Źródło: MTP
Data: 2013-02-12


Tylko dwa miesiące pozostało do rozpoczęcia Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, największej w Europie Środkowo-Wschodniej wystawy branży obróbki drewna. DREMA po raz kolejny znalazła się na liście największych światowych imprez, popieranych przez Europejską Federację Producentów Maszyn do Obróbki Drewna.

Drema i Furnica 2013Drema i Furnica 2013

Targi Drema są miejscem prezentacji kompleksowej oferty w zakresie maszyn i urządzeń dla sektora drzewnego i meblarskiego. W jednym miejscu zapoznać się można z szeroką gamą rozwiązań od obróbki drewna okrągłego do zaawansowanych technologii w przemyśle meblarskim. Oprócz firm i przedstawicieli tych dziedzin, na Targach znaleźć można również ofertę z zakresu leśnictwa, szerokiej gamy chemii do drewna oraz biomasy.

Jednocześnie z DREMĄ na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywać się będą Międzynarodowe Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA.

FURNICA to jedyne w Polsce, tak prestiżowe spotkanie branży komponentów do produkcji mebli. W targach tych udział  biorą czołowi producenci, dostawcy oraz dystrybutorzy komponentów oraz materiałów i akcesoriów, które pozwolą na realizacje nawet najbardziej ambitnych kolekcji meblowych. Uczestnictwo w targach daje możliwość nawiązywania nowych oraz podtrzymywania istniejących kontaktów z profesjonalistami z branży, którzy aktywnie poszukują najlepszych na rynku rozwiązań.

Jednym z ciekawszych wydarzeń Targów będzie już tradycyjnie "Fabryka Mebli na Żywo". To wyjątkowa przestrzeń specjalna, dzięki której można zapoznać się z działaniem poszczególnych maszyn przy ich codziennym wykorzystaniu. W tym roku fabryka produkować będzie meble biurowe z płyty DendroLight.

Kolejną atrakcją będzie "Urok Detalu – w kręgu iluzji…” - wystawa towarzysząca targom Furnica. Tegoroczna ekspozycja poświęcona będzie rozwiązaniom technologicznym, które sprawiają, że tradycyjny materiał przybiera zaskakującą postać. Główną atrakcją wystawy będzie (przygotowana we współpracy z firmami partnerami) prezentacja specjalnie zaprojektowanych mebli wykonanych z pokazywanych materiałów. Na powierzchniach mebli pojawiać się będą wzory dające ułudę głębokości, trójwymiarowości czy też przekształcać będą je optycznie, w zupełnie inne rodzaje mebli. Swój udział w wystawie potwierdziły m.in. firmy: IMPRESS DECOR, INTERPRINT, SCHATTDECOR oraz SÜDDEKOR.

Integralną częścią wystawy, będzie Strefa Wiedzy, w ramach której, w trakcie czterech dni trwania targów odbywać się będą seminaria branżowe oraz praktyczne warsztaty prowadzone przez dr Marka Borowińskiego. „Autoprezentacja w biznesie – efektywna wizyta przedstawiciela handlowego u klienta”, „Wpływ skutecznej komunikacji marketingowej na zwiększenie sprzedaży” - tego wszystkiego oraz wielu innych ciekawych rzeczy będzie można dowiedzieć się w Poznaniu już w kwietniu.

Premierową atrakcją targów będzie AUTOMOTIVE DESIGN 2013, przygotowana we współpracy z firmą Garage Creative prezentacja niezwykłych mebli, projektowane w oparciu o design klasycznych samochodów.

Targi FURNICA i DREMA odbywać się będą od 16–19 kwietnia 2013. Jak co roku odwiedzą je decyzyjni profesjonaliści, reprezentujący różne sektory branży drzewnej i meblarskiej oraz aktywnie poszukujący kontaktów z najlepszymi na rynku dostawcami komponentów.

Zaoszczędź czas i pieniądze kupując bilet lub aktywując zaproszenie na stronie internetowej www.mtp24.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz