/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Zostań Zegarmistrzem KronoZegara i wesprzyj WOŚP

Autor: oprac. pks
Źródło: Kronopol
Data: 2013-01-03


Kronopol przyłączya się do zbierania pieniędzy w ramach 21. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wystawiając na aukcję internetową tytuł "Zegarmistrza KronoZegara 2013". To będzie jedna z najbardziej niezwykłych tegorocznych licytacji.

Zostań Zegarmistrzem KronoZegara i wesprzyj WOŚPZostań Zegarmistrzem KronoZegara i wesprzyj WOŚP

13 stycznia odbędzie się 21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w tym roku do tego wspaniałego przedsięwzięcia postanowiła przyłączyć się również spółka Kronopol, biorąc udział w charytatywnej aukcji, z której całkowity dochód zostanie przekazany na cele Fundacji WOŚP.

Zwycięzca aukcji zorganizowanej przez Kronopol będzie mógł wylicytować tytuł "Zegarmistrza KronoZegara 2013", wycieczkę po Zielonej Górze i Żarach oraz udział w magicznej imprezie pod koniec marca.

Uzyskanie tytułu „Zegarmistrza KronoZegara 2013” da zwycięzcy możliwość zobaczenia największego w Polsce i jednego z największych na świecie zegara wykonanego z materiałów drewnopochodnych, który od grudnia stoi w Palmiarni Zielonogórskiej.

Wizyta w Palmiarni Zielonogórskiej połączona będzie ze zwiedzaniem wraz z przewodnikiem najważniejszych punktów turystycznych regionu, w tym Zielonej Góry i  Żar. Osoba, która wylicytuje najwyższą kwotę zostanie również gościem specjalnym imprezy zorganizowanej w ostatni weekend marca. W nocy z 30 na 31 marca to właśnie zwycięzca licytacji dokona uroczystego przesunięcia wskazówek i zmieni czas z zimowego na letni.
Zapraszamy do odwiedzenia aukcji pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/tytul-zegarmistrza-kronozegara-2013-i704975 i wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku gramy dla dzieci i seniorów!

-Kronopol angażuje się w wiele przedsięwzięć społecznych i charytatywnych. Tym razem mamy okazję dołożyć swoją cegiełkę do tak wyjątkowego wydarzenia, jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Od lat podziwiamy zapał, z jakim w całej Polsce zbierane są fundusze na sprzęt medyczny niezbędny do ratowania dzieci. Liczę, że wśród wielu niezwykłych ofert aukcyjnych internauci trafią także na nasz KronoZegar. Licytując tytuł "Zegarmistrza KronoZegara 2013" tak naprawdę wygrywamy czas dla tych, którzy potrzebują go najbardziej, w tym roku także seniorów - mówi Maciej Karnicki, prezes spółki Kronopol.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz