/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Evelyn Higler nowym dyrektorem sieci sklepów IKEA w Polsce

IKEA

Autor:
Źródło: IKEA
Data: 2012-12-19


1 stycznia 2013 roku Evelyn Higler zostanie nowym dyrektorem sieci sklepów IKEA w Polsce. Zastąpi ona Waltera Kadnara, który pełnił tę funkcję od stycznia 2010 roku, i który obejmie równoległe stanowisko w Rosji.

Evelyn Higler - nowy dyrektor sieci sklepów IKEA w PolsceEvelyn Higler - nowy dyrektor sieci sklepów IKEA w PolsceFot. IKEA

Evelyn Higler rozpoczęła swoją karierę w IKEA w 2000 roku jako zastępca kierownika sklepu w Utrechcie, w Holandii. Piastowała też różne stanowiska, awansując w ramach struktur IKEA w Szwecji. W styczniu 2010 roku objęła swoją obecną funkcję zastępcy dyrektora sieci sklepów w Szwecji. Wcześniej Evelyn pracowała w europejskich firmach, takich jak OBI, Stinnes i Toom Baumarkt.

W Polsce Evelyn będzie kontynuować wdrażanie oraz rozwój obecnej strategii biznesowej firmy. IKEA pragnie być dostępna dla jak najszerszego grona ludzi dzięki przystępnym cenom oraz dostosowaniu swojej oferty do warunków oraz potrzeb lokalnego rynku – IKEA oferuje dobrej jakości, funkcjonalne meble oraz produkty wyposażenia wnętrz w niskich cenach, a także sprytne rozwiązania dla małych powierzchni, na których mieszka wielu Polaków.

-Polska jest jednym z naszych kluczowych rynków, dlatego bardzo się cieszę, że dołączę do polskiego zespołu IKEA. Ingvar Kamprad wielokrotnie podkreślał rolę Polski w rozwoju firmy, dlatego spodziewam się tu nowych, ciekawych wyzwań. W nowym 50-leciu współpracy IKEA z Polską chcemy, aby IKEA – nasze meble, rozwiązania i filozofia – stała się jeszcze bliższa Polakom, żeby mogli urządzać swoje mieszkania zgodnie ze swoimi potrzebami, kiedy tylko będą mieli na to ochotę – powiedziała Evelyn Higler.

Evelyn Higler pochodzi z Holandii, ma 39 lat, jest mężatką i ma trójkę małych dzieci. Interesuje się aranżacją wnętrz oraz różnymi kulturami. Czas wolny lubi spędzać z rodziną, chętnie uprawia też spinning i jogging.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA