/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Nowość! Współczesne oblicze dębowych podłóg – deski podłogowe DLH Poland

DLH Poland

Autor:
Źródło: DLH Poland
Data: 2012-11-26


W bogatej ofercie drewnianych podłóg firmy DLH Poland pojawiła się nowa propozycja – szczotkowany parkiet dębowy. Produkt został poddany procesowi szczotkowania, który wydobywa głębię drewna oraz podkreśla wyjątkowe usłojenie, które jest nie tylko bardziej wyraziste, lecz również wyczuwalne w dotyku. Parkiet charakteryzuje się eleganckim wyglądem, jak również solidnością i wytrzymałością.

Dąb szczotkowany aranżacja DLH PolandDąb szczotkowany aranżacja DLH PolandFot. DLH Poland

Dąb, uznawany za szlachetny gatunek drewna, jest symbolem naturalnego piękna, stąd cieszy się niesłabnącą popularnością. Wnętrza, w których dominują dębowe elementy, powszechnie uważane są za prestiżowe i ekskluzywne. Nowa kolekcja dębowych parkietów w ofercie DLH Poland posiada charakterystyczny wygląd uzyskany w trakcie procesu szczotkowania, który uwydatnienia oryginalne usłojenie drewna. 

Naturalne piękno
Dąb szczotkowany jest doskonałym rozwiązaniem w szczególności dla tych osób, które chcą połączyć nowoczesność z klasyką. W trakcie procesu szczotkowania z drewna zostają usunięte miękkie tkanki, co sprawia, że słoje są nie tylko bardziej wyraziste, ale również wyczuwalne w dotyku, gdyż na drewnie powstają delikatne i subtelne zagłębienia. Dzięki temu szczotkowane dębowe deski podłogowe nadają wnętrzom nieco rustykalnego charakteru. Zabieg ten wpływa również na samo użytkowanie parkietu – wszelkie rysy i ewentualne zadrapania są mniej zauważalne. W propozycjach produktowych DLH Poland szczotkowane deski dębowe dostępne są w wersji olejowanej w dwóch wymiarach 15x90 mm oraz 15x120 mm. Dąb jest gatunkiem drewna, który dzięki modyfikowaniu i barwieniu zapewnia szeroki wachlarz opcji kolorystycznych. Wśród kolorów desek niesłabnącym uznaniem cieszy się naturalna barwa. Dodatkowo w  ofercie znajduje się 9 odcieni w tym: bielony, szarzony, antyczny, oliwkowo-żółty, brązowo- czarny i inne. Na specjalne życzenie klientów możliwe są  różne opcje szczotkowania – od lekkiego po głębokie. Deski z dębu szczotkowanego DLH Poland wyróżniają się dużą odpornością na ścieranie i uszkodzenia, bowiem chronione są powłokami lakieru lub oleju utwardzonych promieniami UV. Na zamówienie dostępne są również deski z systemem montażu typu Click, co umożliwia szybkie i łatwe układanie. Żywotność olejowanego dęba szczotkowanego utwardzanego UV oraz łatwość pielęgnacji sprawiają, że parkiet może być z powodzeniem stosowany w pomieszczeniach intensywnie eksploatowanych, takich jak salony czy korytarze. 

Certyfikowana jakość
Drewno dębowe wprowadzone do oferty DLH Poland cechują wysokie standardy pozyskiwania, sortowania i obróbki. Drewno posiada międzynarodowy certyfikat PEFC przyznawany przez niezależną organizację PEFC Council za uwzględnianie zasad ochrony środowiska, aspektów społecznych i ekonomicznych. Dębina stosowana przy produkcji desek podłogowych jest produktem w 100 proc. europejskim – pochodzi ze Środkowo-Europejskich lasów  eksploatowanych w sposób ekologiczny i zrównoważony. Starannie przeprowadzany proces sortowania i selekcji oraz wysoka jakość obróbki drewna gwarantuje, że podłogi DLH Poland wyróżniają się na tle innych produktów z modyfikowanego drewna dębowego. 

Orientacyjne ceny:

Deska dębowa szczotkowana 15 x 90 mm cena od 163,00 zł. brutto
Deska dębowa szczotkowana 15 x 120 mm cena od 178,00 zł. brutto

Importer : DLH Poland www.dlh.pl


***
DLH Poland jest częścią DLH Group, światowego dostawcy drewna i produktów drewnopochodnych. Powstała w 1990 roku jako firma eksportująca drewno i w krótkim czasie stworzyła wielopunktową sieć sprzedaży. Posiadając własne punkty dystrybucji, własne magazyny oraz zespół kompetentnych handlowców DLH Poland stała się absolutnym liderem w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego. DLH Poland to aktualnie 10 placówek zlokalizowanych w największych polskich aglomeracjach. Pozycję lidera przyjmuje jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju. Głównym celem DLH Poland jest zadowolenie wszystkich klientów i kontrahentów. Firma stale poszerza swoją ofertę, aby dla potencjalnych odbiorców była najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo.
Firma DLH Poland troszczy się o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój. Posiada certyfikat FSC CoC (Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu), gwarantującego, że drewno w produktach DLH Poland oznaczonych logo FSC pochodzi z dobrze zarządzanych lasów i innych źródeł kontrolowanych.

Nowość! Współczesne oblicze dębowych podłóg – deski podłogowe DLH Poland (Zdjęcia: 2)

Dąb szczotkowany aranżacja DLH PolandDąb szczotkowany zdjęcie produktowe DLH Poland

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz