/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Drewniane kratki do grzejników kanałowych

Autor: oprac. pks
Źródło: El-System
Data: 2012-11-26


O tym, że drewno jest materiałem pożądanym przez klientów świadczą kolejne produkty wprowadzane na rynek, w których drewniane elementy zastępują te wykonane z tworzyw sztucznych lub metali.

Drewniane kratki do grzejników kanałowychDrewniane kratki do grzejników kanałowychFot. El-System

Tym razem na rynku pojawiły się wykonane z drewna kratki do grzejników kanałowych. Jak twierdzi producent, kratki można dopasować do każdego modelu grzejnika.

Kratki są wykonane wyłącznie z naturalnego drewna. Klient ma możliwość wyboru rodzaju drewna spośród proponowanych w stałej ofercie (teak, dąb, buk, jesion, merbau) lub zdecydować się na każdy inny rodzaj drewna w ramach indywidualnego zamówienia. Dzięki temu kratki można dopasować do wyposażenia wnętrza.

Kratki są produkowane z wyselekcjonowanego drewna i wykończone według najlepszych światowych standardów. Zwijane na sprężynie, z brązowymi lub srebrnymi dystansami (do wyboru) reprezentują najwyższą jakość. Konserwacja kratek jest analogiczna jak w przypadku konserwacji drewnianej podłogi.  

Według zapewnień producenta kratki poza doskonałą jakością wynikającą z produkcji przez polski, wielopokoleniowy zakład stolarski, charakteryzują się także tym, że są błyskawicznie dostarczane do klienta (okres oczekiwania – do 2 dni roboczych). Cena: od 200zł za metr.

Drewniane kratki do grzejników kanałowych (Zdjęcia: 2)

Drewniane kratki do grzejników kanałowychDrewniane kratki do grzejników kanałowych

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz