/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Unihouse ma pełen portfel zamówień na przyszły rok

Unihouse

Autor: oprac. dja
Źródło: Unihouse
Data: 2012-11-19


Unihouse ma już wypełniony portfel na 2013r. Na dzień dzisiejszy jest to ok. 90% mocy produkcyjnych. Do końca bieżącego roku najprawdopodobniej zostanie on zamknięty w 100%.

Unihouse ma pełen portfel zamówień na przyszły rokUnihouse ma pełen portfel zamówień na przyszły rokFot. Unihouse

Unihouse to oddział produkcyjny giełdowej spółki Unibep SA zajmujący się produkcją budynków w technologi modułowej opartej na szkielecie drewnianym.

Potencjał produkcyjny zakładu wynosi ok. 500 mieszkań lub ok. 50.000 m2 powierzchni rocznie, co stawia go w rzędzie największych firm europejskich w tej branży. Większość produkcji trafia obecnie na rynek norweski, firma posiada norweskie aprobaty techniczne na realizację budynków w systemie modułowym i panelowym.

Nowoczesna technologia, którą dysponuje Unihosuse, pozwala na realizację budynków do 6 kondygnacji.

Do firmy należy Fabryka Domów w Bielsku Podlaskim oraz nowoczesny zakład stolarski produkujący schody i galanterię drzewną na potrzeby własnych realizacji oraz na zamówienia zewnętrzne.

Unihouse do końca 2008r. działał jako samodzielna spółka. Od momentu połączenia Unihouse sp. z o.o. ze spółką Unibep S.A, co miało miejsce we wrześniu 2009r., funkcjonuje jako Unihouse Oddział Unibep SA.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA