/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Umowy kredytowe Mondi Packaging Paper Świecie

MPP Świecie

Autor: dja
Źródło: MPP Świecie
Data: 2005-04-05


Zarząd Mondi Packaging Paper Świecie SA poinformował o podpisaniu z ABN Amro Bank N.V. z siedzibą w Amsterdamie, Holandia oraz ABN Amro Bank (Polska) SA z siedzibą w Warszawie, umowę o kredyt obrotowy z limitem kredytowym w wysokości 11 mln EUR. Kredytobiorca spłaci kredyt najpóźniej do dnia 7 października 2005 roku.

Tego samego dnia podpisana została umowa cash poolingu z ABN Amro Bank (Polska) SA z siedzibą w Warszawie. Stronami tej umowy są obok Mondi Packaging Paper Świecie S.A. także podmioty powiązane: Świecie Recykling Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu, Mondi Packaging BZWP Sp. z o.o. z siedzibą w Bystrzycy Kłodzkiej, Mondi Packaging Dorohusk Sp. z o.o. z siedzibą w Brzeźnie, Mondi Packaging Świecie Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu, Mondi Packaging Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Mszczonowie, Świecie Box Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu, Tek Pol Properties Sp. z o.o. z siedzibą w Brzeźnie, Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A. z siedzibą w Bystrzycy Kłodzkiej, Mondi Packaging Solec Sp. z o.o. z siedzibą w Baniocha, Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. z siedzibą w Mielcu, Mondi Bags Świecie Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu, Franpack CEE Świecie Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu oraz Europapier-Impap Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie. Umowa została zawarta na czas nieoznaczony i może zostać rozwiązana przez każdą ze stron z zachowaniem 30 dniowego terminu wypowiedzenia.

Ponadto podpisana została z ABN Amro Bank (Polska) SA z siedzibą w Warszawie umowa o kredyt obrotowy w rachunku bieżącym z limitem kredytowym w wysokości 50 mln zł. Kredytobiorca spłaci kredyt najpóźniej do dnia 7 października 2005 roku.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz