/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Unibep podpisał umowy na domy modułowe w Norwegii

Unibep

Autor: oprac. pks
Źródło: Unibep
Data: 2012-11-05


Unibep SA poinformował o zawarciu dwóch umów na budowę domów w technologii modułowej. Budynki zrealizowane będą w ramach projektu pod nazwą Charlottenlund Vest BT1 w Trondheim w Norwegii.

Wizualizacje budynków realizowanych w ramach projektu Grilstad Park B3Wizualizacje budynków realizowanych w ramach projektu Grilstad Park B3Fot. Unihouse

Stroną pierwszej z umów jest spółka Brundalen 17 AS z siedzibą w Norwegii, która zamówiła czterokondygnacyjny budynek w technologii modułowej z 24 mieszkaniami. Wartość umowy to równowartość 9,549 mln zł. Termin realizacji listopad 2012 - czerwiec 2013.

Druga z umów zawarta została z firmą Christian Blom AS z siedzibą w Norwegii. Dotyczy również czterokondygnacyjnego budynku, w którym znajdzie się 16 mieszkań. Wartość umowy to równowartość 8,294 mln zł. Termin realizacji styczeń - sierpień 2013r.

Produkcją domów modułowych dla grupy Unibep zajmuje się spółka Unihouse. Na początku września Unihouse podpisał z norweską spółką Grilstad Park AS umowę na zaprojektowanie i wykonanie pod klucz 6 budynków czterokondygnacyjnych w technologii modułowej (łącznie 67 mieszkań), wraz z wykonaniem instalacji technicznych w garażach podziemnych wznoszonych budynków. Budynki powstaną również w Trondheim. Umowy netto opiewa na równowartość 35,444 mln zł.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz