/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Vademecum Ochrony Przyrody Leśniczego otrzymało Złoty Medal - wybór konsumentów targów EKO-LAS

MTP

Autor:
Źródło: MTP
Data: 2012-10-24


Vademecum Ochrony Przyrody Leśniczego stanowiące nowatorskie podejście do zagadnień dotyczących ochrony przyrody w Lasach Państwowych otrzymało nagrodę Złoty Medal - wybór konsumentów na targach EKO-LAS 2012. Na produkt głosowało blisko 52% wszystkich respondentów.

Firmy biorące udział w targach EKO-LAS 2012 po raz pierwszy w tym roku mogły skorzystać z nowej, zmienionej formuły przyznawania Złotego Medalu MTP. Miesiąc przed targami specjalna Komisja Konkursowa pod przewodnictwem prof. dr hab. Grzegorza Skrzypczaka, Rektora Uniwersytetu Przyrodniczy w Poznaniu, wyłoniła sześciu laureatów. Spośród wszystkich nagrodzonych produktów konsumenci mogli wybrać ten, który ich zdaniem jest najlepszy. Kilkutygodniowe głosowanie za pośrednictwem strony www.zlotymedal.mtp.pl wyłoniło zwycięzcę. Największe poparcie konsumentów zyskało Vademecum Ochrony Przyrody Leśniczego – VOPL z Biura Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Brzegu .

Vademecum Ochrony Przyrody Leśniczego pomaga w sprawnym realizowaniu założeń gospodarki leśnej w kontekście powszechnego obowiązku dbałości i ochrony zasobów przyrodniczych, a także pozwala na sprawne wdrożenie zapisów prognozy oddziaływania na środowisko na gruntach PGL LP przez bezpośredniego odbiorcę pul – leśniczego. Stworzone przez praktyków dla praktyków jest nieodzownym elementem pracy w podstawowej jednostce organizacyjnej każdego nadleśnictwa.


Tegoroczne targi EKO-LAS spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno ze strony zwiedzających, jak i mediów. Na powierzchni 50 tys. m2 swoją ofertę zaprezentowało 130 wystawców z 9 krajów. W ciągu trzech dni ekspozycję targową obejrzało 5500 gości z Polski i zagranicy.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA