DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Nagroda dla mebli z Famegu

Fameg SA

Autor:
Źródło: Fameg SA
Data: 2005-04-05


W dniach 10-13.03.2005 już po raz XIII na terenach Targów Katowickich odbyły się Targi Mebli, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna MEBELEXPO 2005. Zakłady Mebli Giętych "Fameg" S.A. wzięły udział w tych targach już po raz drugi. Po zeszłorocznym sukcesie i otrzymaniu nagrody za fotel bujany BJ-0321, jury tegorocznych targów również doceniło nasze meble, a w szczególności zestaw mebli tarasowych "ROCKI", który otrzymał nagrodę w konkursie "Mebel Roku" w kategorii "Mebel Pojedynczy".

Zestaw ten wykonany jest w technologii giętoklejonej, a dzięki zastosowaniu odpowiednich komponentów jest bardzo odporny na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego zestaw ten składający się ze stolika oraz krzesełek z funkcją bujaną idealnie nadaje się jako wyposażenie tarasów, werand czy patio. Projektant Stanisław Charaziak.

Podkreślić należy, że tym roku "Fameg" zaprezentował najnowszą kolekcję mebli składającą się z nowoczesnych, interesujących wzorów. Wzbudzała ona duże zainteresowanie wśród zwiedzających. Udział w targach przyczynił się do nawiązania nowych kontaktów z klientami oraz do pokazania stałym odbiorcom nowych możliwości wzorniczych i projektowych Fameg S.A.

Nagroda dla mebli z Famegu (Zdjęcia: 2) 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz