/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

DLH Poland Liderem Rynku Stolarki 2012

DLH Poland

Autor:
Źródło: DLH Poland
Data: 2012-10-16


Firma DLH Poland została wyróżniona prestiżowym tytułem Lidera Rynku Stolarki w segmencie „kantówka drewniana”. Nagroda przyznana została przez Centrum Analiz Branżowych na podstawie rankingów wyników sprzedaży za rok 2011.

W trakcie V Gali Stolarki Budowlanej zorganizowanej w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, firma DLH Poland otrzymała tytuł Lidera Branży Stolarki Budowlanej 2012 w segmencie „kantówka drewniana”.

- Wyróżnienie Lidera Stolarki Budowlanej jest dla nas szczególnie istotne, ponieważ jest odzwierciedleniem wyników sprzedaży, o pozycji w rankingu decydują konkretne liczby. Jest to potwierdzenie, że oferowana przez nas kantówka w najszerszej palecie gatunków egzotycznych cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem partnerów biznesowych. Staramy się także systematycznie rozbudowywać naszą ofertę, w tym roku wprowadziliśmy 3 rodzaje drewna klejonego o gęstości przekraczającej 600 kg/m3 – mówi Maciej Mazur, Product Manager w firmie DLH Poland.

Celem badania przeprowadzonego przez Centrum Analiz Branżowych było wyłonienie liderów w branży, którzy wyróżnili się największą sprzedażą w roku 2011, a także rozpoznawalnością i wysoką jakością oferowanych produktów. Patronem akcji jest miesięcznik branży stolarki budowlanej Forum Branżowe.

***
DLH Poland jest częścią DLH Group, światowego dostawcy drewna i produktów drewnopochodnych. Powstała w 1990 roku jako firma eksportująca drewno i w krótkim czasie stworzyła wielopunktową sieć sprzedaży. Posiadając własne punkty dystrybucji, własne magazyny oraz zespół kompetentnych handlowców DLH Poland stała się absolutnym liderem w imporcie i dystrybucji drewna egzotycznego. DLH Poland to aktualnie 10 placówek zlokalizowanych w największych polskich aglomeracjach. Pozycję lidera przyjmuje jako wyzwanie do dalszej ekspansji i rozwoju. Głównym celem DLH Poland jest zadowolenie wszystkich klientów i kontrahentów. Firma stale poszerza swoją ofertę, aby dla potencjalnych odbiorców była najbardziej atrakcyjna jakościowo i cenowo.
Firma DLH Poland troszczy się o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój. Posiada certyfikat FSC CoC (Łańcucha Kontroli Pochodzenia Produktu), gwarantującego, że drewno w produktach DLH Poland oznaczonych logo FSC pochodzi z dobrze zarządzanych lasów i innych źródeł kontrolowanych.

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz