DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

Braas najpopularniejszy

Autor:
Źródło:
Data: 2005-04-04


Z badań przeprowadzonych przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM wynika, że Braas posiada w segmencie pokryć dachowych największą rozpoznawalność oraz jest uważany za markę najwyższej jakości...

Badania zostały przeprowadzone przez ASM wśród tysiąca losowo wybranych firm wykonawczych, które odpowiadały na pytania dotyczące cenionych przez nich marek pokryć dachowych. Respondenci wskazywali między innymi, jakie firmy i marki budowlane znają, jakie stosują oraz które uważają za najlepsze. Braas zajął najwyższą pozycję w kategoriach „Najpopularniejsza marka” oraz „Marka najwyższej jakości”. Obecnie ponad połowa dachówek sprzedawanych w naszym kraju pochodzi z taśm produkcyjnych Braas.

Z danych Centrum Badań i Analiz Rynku ASM wynika, że wykonawca stanowi dla inwestorów cenne źródło fachowych informacji i porad podczas planowania zakupu zarówno produktów, jak i usług budowlanych. Według ASM opinie wykonawcy ceni większość inwestorów zatrudniających ekipy dekarskie zarówno do prac wymagających dużego profesjonalizmu, jak i dotyczących niewielkich remontów.

rob

Gazeta Prawna - Gospodarka: Nr 65 (1430) 04 kwietnia 2005 r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz