/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Jeśli meble to tylko z twardego, litego drewna

Beds.pl

Autor:
Źródło: Beds.pl
Data: 2012-09-17


Ciepło bijące od litego drewna oraz niepowtarzalność usłojenia sprawiają, że to właśnie meble wykonane z niego uchodzą za najdoskonalsze.

Kolekcja Koli to mebli do sypialni z litego drewna dostępna w ofercie Beds.plKolekcja Koli to mebli do sypialni z litego drewna dostępna w ofercie Beds.plFot. Beds.pl

Meble z drewna litego są znacznie bardziej trwałe od tych z tworzyw drewnopochodnych, dzięki czemu posłużą nam znacznie dłużej, nie tracąc na swojej wartości. Poza tym design charakteryzujący meble drewniane nigdy nie wychodzi z mody. Producenci mebli z twardego litego drewna, cenią klasykę i prostotę, a meble wykonane w takim minimalistycznym stylu nawet po dziecięciu latach będą nadal modne.

Drewno idealne
Drewno bukowe i dębowe, z których produkuje się meble charakteryzuje wyjątkowa trwałość, która przewyższa tę, jaką mają gatunki iglaste, takie jak sosna czy świerk. Oczywiście one także nadają się na meble, jednak chcąc mieć pewność, że te, w które inwestujemy pieniądze przetrwają lata i nadal będą wyglądać tak samo, jak w dniu, w którym je kupowaliśmy, wybierajmy meble wykonane z buku lub dębu. Dzięki temu, że drewno jest bardzo plastyczne można uzyskać dowolną formę nadając jej styl klasyczny bądź bardziej nowoczesny, modernistyczny. Zalet mebli wykonanych z litego drewna jest całe mnóstwo, my skupimy się na tych, które dotyczą łóżek, jako jednych z najważniejszych mebli, z jakimi mamy do czynienia. To przecież w nich spędzamy niemal 8 godzin dziennie...

Spanie w łóżku z litego drewna bukowego lub dębowego niesie ze sobą wiele pozytywów. Drewno jest materiałem, ekologicznym, trwałym, zdrowym oraz bezpiecznym - szczególnie dla osób ze skłonnością do alergii. Sypialnie z drewna poza tym, że wyglądają elegancko i estetycznie pachną świeżo i aromatycznie, a zapach ten roznosi się po całym mieszkaniu. Takie meble do spania są prawdziwym ukojeniem dla zmęczonej trudami dnia codziennego duszy.

Lite drewno to gwarancja najwyższej jakości, czego potwierdzeniem są surowe normy, którym podlega. Wysoką jakość mebli wykonanych z naturalnego drewna potwierdzają atesty. Szukając mebla idealnego do spania, warto wybrać ten, który posiada certyfikat świadczący o jego wysokiej jakości.

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz