/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

RENEXPO Poland 2012 – druga edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej

Recco Poland

Autor:
Źródło: Recco Poland
Data: 2012-09-17


W dniach 17-18 października br. w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się druga edycja jednego z największych i najważniejszych wydarzeń na polskim rynku, dotyczących energii odnawialnej. RENEXPO® Poland to wydarzenie skierowane do specjalistów, a także osób zainteresowanych tematyką odnawialnych źródeł energii i ekologii. Przydatne informacje znajdą tu zarówno przedstawiciele firm i instytucji oraz indywidualni odbiorcy.

RENEXPO® Poland (Renewable Energy EXPOsition) to targi, na których przedsiębiorcy z branży energetycznej, podczas ekspozycji, konferencji i wydarzeń towarzyszących, przedstawiają swoje usługi oraz innowacyjne pomysły. W dniach 17-18 października br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie, odbędzie się druga edycja wydarzenia. W ubiegłym roku 82. wystawców, odwiedziło ponad 3 tysiące osób.

- Planując Targi RENEXPO® Poland 2012, mieliśmy na celu stworzenie miejsca, w którym eksperci mogliby wymieniać się wiedzą w obrębie sektora energetycznego oraz podyskutować na tematy trendów, problemów prawnych i rozwoju energii jutra. Chcemy gościć wszystkich zainteresowanych OZE, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę i zabrać głos w tym temacie - mówi Avena Gall-Tamas, Manager Projektów Międzynarodowych Grupy REECO.

Podczas specjalistycznych konferencji krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy oraz firmy, zaprezentują tendencje, wyniki najnowszych badań, techniki i innowacje w swoich dziedzinach. Prezentowane nowości mogą okazać się bardzo pomocne z punktu widzenia nie tylko przedsiębiorstw, ale także obiorców indywidualnych.

Główne obszary, w których uczestnicy spotkań, będą mogli poszerzyć swój „know-how” to fotowoltaika, pompy ciepła, energia wodna i biogaz. Organizatorzy tegorocznej edycji wydarzenia, szczególną uwagę poświęcą pierwszemu z nich, czyli technologii solarnej. Aby wesprzeć rozwój w tej dziedzinie, równolegle z targami odbędą się: druga konferencja na temat fotowaltaiki w Polsce i Forum Energetyki Słonecznej.

Targi objęte są patronatem honorowym Ministerstwa Gospodarki, Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Krajowej Izby Gospodarczej, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

 
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO 2012 

Miejsce:
Warszawskie Centrum EXPO XXI
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Data:
Środa 17.10., 9:00 – 17:00 
Czwartek 18.10., 9:00 – 16:30

Cena wstępu dla odwiedzających:
bezpłatnie dla zarejestrowanych przez stronę:www
10zł dla studentów, uczniów, emerytów, osób niepełnosprawnych
20zł dla pozostałych

Więcej informacji na stronie www

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz