/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
CHEMIA DO DREWNA

Tęcza kolorów produktów Vidaron

FFiL Śnieżka

Autor:
Źródło: FFiL Śnieżka
Data: 2012-09-16


Vidaron wprowadza na rynek produkty umożliwiające dostosowanie barwy impregnatów i lakierobejcy do własnych potrzeb.

Tęcza kolorów produktów VidaronTęcza kolorów produktów VidaronFot. FFiL Śnieżka

Dostępna na rynku Baza Impregnatu Ochronno-Dekoracyjnego VIDARON zyskała 100 zupełnie nowych kolorów. W ofercie marki pojawiła się również nowa baza do kolorowania – Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna. Wybór odpowiedniej barwy drewna jeszcze nigdy nie był tak prosty!
 
Nowa baza - Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna z dodatkiem Teflon® surface protector przeznaczona jest do malowania powierzchni drewnianych wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy zwarte, trwałe i elastyczne powłoki, zapewniające maksymalną i długotrwałą ochronę drewna przed niszczącym działaniem wody, promieniowania UV i zmiennymi warunkami atmosferycznymi.
 
Nowa paleta barw pozwoli na łatwiejsze dopasowanie kolorystyki drewnianych elementów. Kolory zostały przygotowane w oparciu o analizę najchętniej wybieranych barw, dlatego powinny zaspokoić również najbardziej wymagające gusta. Każde opakowanie Impregnatu i Lakierobejcy w systemie kolorowania oznaczono stikerem, który informuje, że produkt został przeznaczony do barwienia. 
 
Wybór odpowiedniego koloru ułatwią, rozmieszczone w punktach sprzedaży, systemowe karty kolorów oraz teczki kolorystyczne, zawierające wizualizacje wymalowanych powierzchni. 

Tęcza kolorów produktów Vidaron (Zdjęcia: 2)

Tęcza kolorów produktów Vidaron

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz