/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 

Bezpłatne szkolenie: Efektywne wykorzystanie wzornictwa w biznesie. Projektowanie nowych produktów i usług

IWP

Autor: oprac. dja
Źródło: IWP
Data: 2012-09-11


Instytut Wzornictwa Przemysłowego zaprasza do udziału w do udziału w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach projektu "Zaprojektuj Swój Zysk". W ramach szkolenia "EFEKTYWNE WYKORZYSTANIE WZORNICTWA W BIZNESIE. PROJEKTOWANIE NOWYCH PRODUKTÓW I USŁUG" odbędzie się seminarium "PROJEKTOWANE USŁUG – OD KOMPETENCJI DO ZYSKU" oraz warsztaty dla przedsiębiorców: "PROCES ROZWOJU NOWEGO PRODUKTU WZORNICZEGO".

Jedna to jedna z ostatnich w tym roku okazji do wzięcia udziału w wyjątkowym szkoleniu, cieszącym się największą popularnością i najwyżej ocenianym przez dotychczasowych uczestników projektu ZSZ, którego formuła została dodatkowo rozszerzona o zagadnienia projektowania usług.

Szkolenie odbędzie się w dniach 1-2 października 2012r. w siedzibie Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie, ul. Świętojerska 5/7.
W programie m.in.:
- zarządzanie projektem wzorniczym – kryteria sukcesu
- modelowy proces zarządzania projektem wzorniczym – fazy, koszty, ryzyko i zmiany
- obszary zarządzania projektem – trójkąt ograniczeń w projekcie wzorniczym
- kryteria doboru projektanta oraz jego rola w projekcie wzorniczym
oraz wiele innych!

Udział w szkoleniu jest bezpłatny jednak ilość miejsc jest ograniczona. Jedno przedsiębiorstwo może być reprezentowane na warsztatach przez dowolną liczbę pracowników, nawet jeśli w latach ubiegłych wykorzystało ono limit przewidzianych wówczas miejsc na warsztatach.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do szybkiego przesłania formularzy zgłoszeniowych. Formularz oraz wszelkie niezbędne informacje dotyczące szkolenia dostępne są (bez konieczności logowania) na portalu ZSZ pod adresem: http://www.zsz.com.pl/Warsztaty/Strony/dla-przedsiebiorcow.aspx

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA